Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dw360

Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt DW360 to narzędzie wsparcia w postaci aplikacji internetowej, które zostało stworzone przez Dewalt, aby zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę. Aplikacja zawiera szczegółowe informacje na temat produktu, w tym instrukcje, porady dotyczące użytkowania i wsparcie techniczne. Aplikacja oferuje również możliwość zgłaszania problemów z produktem, a także udzielania porad dotyczących naprawy i serwisu. Dewalt oferuje także możliwość zakupu części zamiennych i narzędzi produktu DW360 za pośrednictwem aplikacji. Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt DW360 jest cennym narzędziem dla wszystkich użytkowników tego produktu.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dw360

Gwarancja dewalt to zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa, że Twoje narzędzia marki DeWALT podlegają ochronie.

Dewalt gwarancja

Gwarancja Dewalt, o której mowa poniżej to zabezpieczenie klienta i bezpieczeństwo podczas wyboru elektronarzędzi marki DeWALT. Wybierając produkty objęte gwarancją dewalt - masz pewność że Twoje narzędzia są bezpieczne i podlegają pełnej gwarancji producenta. Wszystkie narzędzia i elektronarzędzia marki DeWALT dostępne w sklepie Domitech to oryginalne produkty, które podlegają gwarancji dewalt zgodnie z zasadami producenta.

Ile jest gwarancji na DEWALT?

Standardowa gwarancja to okres 1 roku z możliwością przedłużenia jej długości do 3 lat

Dewalt przedłużenie gwarancji

Przedłuzenie gwarancji dewalt to zwiększenie okresu trwania podstawowej gwarancji do 3 lat, dzięki czemu Twoje narzędzia dłuzej podlegają ochronie. Elektronarzędzia marki DeWALT podlegają rocznej gwarancji, jednakże zapewniają możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego, do okresu 3 lat. Aby uzyskać przedłużenie gwarancji - wymagane jest zarejestrowanie narzędzia i spełnienie warunków wymienionych w drugiej części (poniżej).

Jak przedłużyć gwarancję DEWALT?

Użytkownicy MyDEWALT mogą przedłużyć gwarancję swoich narzędzi DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na MyDEWALT postępując zgodnie z instrukcją, a następnie w ciągu 4 tygodni od daty zakupu dodać narzędzie do swojej listy. Według regulaminu, wybrane produkty są wyłączone z możliwości przedłużenia gwarancji.

Dewalt rejestracja gwarancji

Rejestracja gwarancji DeWALT to możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego narzędzi podlegającym 3 letniej gwarancji Dewalt. Rejestracja elektronarzędzi DeWALT odbywa się na stronie producenta danego regionu. W przypadku spełniania warunków wejdź na stronę https://www. dewalt. pl/my-dewalt i zarejestruj swoje narzędzie.

Dewalt 3 letnia gwarancja

Przedłużona, 3 letnia gwarancja dewalt to zapewnienie spokoju przez dłuższy okres. Rejestracja narzędzi marki Dewalt zapewni przedłużoną gwarancję, a tym samym spokój i poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź zasady przedłużonej, 3 letniej gwarancji na elektronarzędzia marki Dewalt.

DEWALT gwarancja na akumulator

Wraz z wprowadzeniem nowej serii akumulatorów PowersStack - firma Dewalt oferuje nawet 3 letnią gwarancję na te akumulatory (szczegóły na stronie producenta).

Ile gwarancji na baterie DEWALT?

Na akumulatory oraz ładowarki obowiązuje 1 rok gwarancji, niezależnie od dokumentu sprzedaży i rejestracji.

Co to jest kod daty produktu DEWALT?

W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2018 r. w fabryce nr 57 jest oznaczony kodem 2018-02 57.

Dewalt gwarancja - 1 rok

Europejska Gwarancja Elektronarzędzi DEWALT - 1 rok

Marka DEWALT oferuje korzystne warunki gwarancyjne dla profesjonalnych użytkowników. Jeżeli Twoje narzędzie DEWALT ulegnie uszkodzeniu spowodowanemu ze względu na wady materiałowe lub wady produkcyjne w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, DEWALT może wymienić bezpłatnie wszystkie wadliwe części lub całe narzędzie według naszego uznania.

W przypadku chęci złożenia reklamacji, należy skontaktować się ze sprzedawcą lub przy pomocy strony internetowej bądź informacji zawartej w katalogu ustalić lokalizację najbliższego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego DEWALT. Można również skontaktować się z biurem DEWALT pod adresem wskazany w instrukcji obsługi.

Lista punktów serwisowych DEWALT i pełne informacje dotyczące obsługi posprzedażnej są dostępne pod adresem: www. 2helpU. com 

Dewalt gwarancja - 3 lata

Europejska Gwarancja Elektronarzędzi DEWALT - 3 lata

Gwarancja DEWALT może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat, z zastrzeżeniem następujących zasad i warunków:

1. Rejestracja

Zarejestruj swoje narzędzie na stronie dewalt. pl w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. W przypadku zestawów - należy oddzielnie zarejestrować poszczególne narzędzia. 

2. Ogólne zasady i warunki

Gwarancja DEWALT dotyczy użytkowników, którzy nabyli narzędzie od autoryzowanego dystrybutora marki DEWALT do stosowania w związku z ich działalnością gospodarczą lub zawodową. Europejska gwarancja DEWALT (PPT) nie dotyczy osób nabywających produkty DEWALT w celu odsprzedaży lub wynajęcia.

Naprawa lub wymiana produktu na podstawie niniejszej gwarancji nie powoduje przedłużenia lub odnowienia okresu gwarancji. 3-letnia gwarancja rozpoczyna się od okresu pierwotnej daty zakupu, a kończy się 36 miesięcy później.

3. Produkty nie objęte 3-letnią Europejską Gwarancją DEWALT.

Przedłużona gwarancja dewalt nie dotyczy elektronarzędzi importowanych przez nieautoryzowanego dystrybutora spoza obszaru krajów UE i EFTA. Dodatkowo, gwarancja nie dotyczy:

 • Akcesoria i osprzęt eksploatacyjny dołączony do urządzenia oraz elementy ulegające naturalnemu zużyciu, np wiertła, brzeszczoty, tarcze ścierne.
 • Produkty dostarczane do firm wynajmujących w ramach umów o świadczenie usług lub umów B2B są wyłączone i podlegają gwarancji określonej w szczegółowych warunkach umów dostaw.
 • Produkty oznaczone logo DEWALT dostarczane przez naszych partnerów, podlegające określonym przez nich warunkom gwarancji. Informacje w dokumentacji dostarczonej z produktem.
 • Produkt dostarczany jako część zestawu, który należy dostarczyć jako komplet do naprawy gwarancyjnej, gdzie kod daty produkcji nie jest zgodny z innymi produktami tego zestawu i/lub data zakupu.
 • Narzędzia ręczne, odzież robocza, oprzyrządowanie.
 • Produkty wykorzystywane w produkcji lub procesach produkcyjnych, jeśli nie zaakceptowane w indywidualnym planie DEWALT.

Dodatkowo wykluczone z przedłużonej gwarancji są:

 • Narzędzia mocujące np. Gwoździarki, Narzędzia udarowe prochowe
 • Akumulatory (z wyłączeniem serii Powerstack) i Ładowarki
 • Przebudowane lub odnowione produkty odpowiednio oznaczone
 • DCF921 "Klucz do rusztowań"
 • Kompresory i wytwornice prądu.
 • 4. Postępowanie w przypadku roszczeń gwarancyjnych

  Aby skorzystać z gwarancji Dewalt należy skontaktować się ze sklepem Domitech lub bezpośrednio z autoryzowanym punktem serwisowym, który można znaleźć na stronie internetowej www. com.

  Narzędzie DEWALT należy dostarczyć do sprzedawcy lub do autoryzowanego punktu kompletne z całym oryginalnym oprzyrządowaniem, oryginalnym dowodem zakupu oraz ważnym certyfikatem 3-letniej Europejskiej Gwarancji DEWALT.

  DEWALT zastrzega sobie prawo do odmowy roszczeń wynikających z niniejszej gwarancji, które w opinii upoważnionego przedstawiciela serwisu nie są skutkiem wady materiałowej lub produkcyjnej oraz nie wynikają z warunków europejskiej gwarancji DEWALT (PPT). 

  Kupuj wyłącznie oryginalne narzędzia i elektronarzędzia marki DeWALT, w sklepie Domitech - miej pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja producenta

  Pełne zasady i warunki gwarancyjne produktów Dewalt dostępne są pod adresem:

  https://www. pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja

  Wszystkie pola są wymagane, chyba że są oznaczone jako opcjonalne.

  Zarejestruj się, aby uzyskiwać informacje o najnowszych wydarzeniach, promocjach i produktach.

  User Details

  Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz, że Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności DEWALT. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

  NUMER MODELU

  Wszystkie numery modeli DEWALT można znaleźć na etykiecie znamionowej każdego produktu, jak pokazano na poniższym przykładzie, zawsze zaczynają się od litery D. 

  Pełny numer modelu wraz z bateriami, jeśli dotyczy, można znaleźć na oryginalnym opakowaniu lub na paragonie sprzedawcy. Ponizej przykłady tego samego produktu, ale z różnymi wariantami kodu ze względu na ich baterie:

  DCF887D2-GB (wkrętarka udarowa 18V z bateriami 2 x 2. 0Ah)
  DCF887P2-GB (wkrętarka udarowa 18V z bateriami 2 x 5. 0Ah)
  DCF887N-XJ (wkrętarka udarowa 18V bez akumulatora)

  W przypadku zestawów łączonych należy zwrócić uwagę na:
  W przypadku zestawów łączonych należy zwrócić uwagę na: Jeśli zakupiony został zestaw łączony, który zawiera 2 lub więcej elektronarzędzi, NALEŻY ZAREJESTROWAĆ KAŻDE Z NARZĘDZI INDYWIDUALNIE, numer modelu każdego narzędzia można znaleźć na jego tabliczce znamionowej, jak pokazano powyżej. Kiedy wpisujesz numer modelu, możesz wybrać jeden z pojawiających się wariantów i kontynować rejestrację narzędzia. Akumulatory POWERSTACK™ muszą zostać zarejestrowane osobno, aby uzyskać wydłużoną 3-letnią gwarancję. Proszę zauważyć, że NIE POTRZEBUJESZ REJESTROWAĆ STANDARDOWYCH BATERII I ŁADOWAREK, te elementy są objęte roczną gwarancją realizowana na podstawie dostarczonego dowodu zakupu.

  Co zrobić, jeśli nadal nie możesz znaleźć swojego kodu.
  Niektórzy sprzedawcy mają swoje własne, specyficzne warianty kodów, które mogą nie być wymienione w menu rozwijanym, dlatego jeśli dokładny numer modelu zakupionego narzędzia nie jest wyświetlany, prosimy o zarejestrowanie najbliższego wariantu przy użyciu ogólnego numeru modelu. Ważną częścią numeru podczas rejestracji narzędzia jest pierwsza sekcja, ponieważ rozpoznaje ona samo narzędzie. W powyższym przykładzie narzędziem jest DCF887, tak długo jak początkowa część numeru modelu jest poprawna, Państwa narzędzie będzie objęte gwarancją. W przypadku narzędzi bezprzewodowych będą to pierwsze 3 litery zaczynające się od D oraz pierwsze 3 cyfry. W przypadku narzędzi przewodowych ponownie zaczyna się to od litery D, proszę zobaczyć przykłady podane poniżej: 

  PRZYKŁADY NUMERÓW MODELI NARZĘDZI PRZEWODOWYCH:

  KOD DATY

  Jest to kod składający się z 8 cyfr. Składa się z 4 cyfr, po których następuje 2 cyfry, a następnie kolejne 2 cyfry, które czasami są alfanumeryczne. To jest przykład prawidłowego kodu daty - 2017-22-59.

  NUMER SERYJNY

  Numer seryjny narzędzia można zwykle znaleźć na etykiecie znamionowej lub w komorze baterii. Może składać się z samych cyfr lub z kombinacji liter i cyfr, jak pokazano poniżej.

  PRZYKŁADY NUMERÓW W KOMORACH BATERII:

  Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dw360

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dw360

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dw360