Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60

Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60 jest prostym sposobem na utrzymanie Twojego telewizora w doskonałym stanie. Podczas czyszczenia należy używać tylko czystych, miękkich, niepylących ściereczek, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni. Należy unikać używania środków czyszczących, ponieważ mogą one zepsuć powierzchnię. Przed przystąpieniem do czyszczenia należy wyłączyć urządzenie i upewnić się, że jest ono całkowicie wyłączone i wystudzone. Następnie należy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud. Następnie należy przetrzeć powierzchnię suchą szmatką, aby usunąć nadmiar wilgoci. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń, można użyć specjalnych środków czyszczących przeznaczonych do czyszczenia ekranów LCD.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60

Problem

 • Na zmywarce zapala się wskaźnik automatycznego czyszczenia („Machine Care”)
 • Do czego służy program automatycznego czyszczenia?
 • Dlaczego świeci się kontrolka automatycznego czyszczenia?

Dotyczy

 • Zmywarki z funkcją automatycznego czyszczenia (program MACHINE CARE)

Rozwiązanie

Twoje urządzenie jest wyposażone w program samoczyszczący („MACHINE CARE”). 

Machine Care to program, który zapewnia optymalne efekty czyszczenia wnętrza urządzenia. Usuwa osady z kamienia i tłuszczu.

Przed uruchomieniem programu Machine Care należy oczyścić filtry i ramiona spryskujące

Przypomnienie o tym programie czyszczenia jest określane automatycznie przez zmywarkę.

Gdy urządzenie wykryje potrzebę czyszczenia, wyświetli się wskaźnik  

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

1. Najpierw wyczyść filtry i ramiona spryskujące. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia lub na poniższym filmie instruktażowym

2. Użyj środka do usuwania kamienia lub czyszczenia Clean & Care przeznaczonego specjalnie do zmywarek. Możesz znaleźć polecane produkty w naszym sklepie internetowym.

Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu produktu. NIE UMIESZCZAJ NACZYŃ W KOSZACH

3. Jednocześnie naciśnij i przytrzymaj i  przez około 3 sekundy: zaczną migać i .

Czas trwania programu pojawi się na panelu sterowania.

4. Zamknij drzwi urządzenia, aby uruchomić program

Po zakończeniu programu wskaźnik zgaśnie.


Jeśli powyższe porady nie rozwiążą problemu, zalecamy kontakt z Biurem Obsługi Klienta


Wskazówki dotyczące oszczędzania energii podczas korzystania ze zmywarki

Przy gwałtownie rosnących cenach energii nigdy nie było lepszego czasu, aby zastanowić się, w jaki sposób używasz urządzeń w domu, aby oszczędzać energię i pieniądze. Oprócz wsparcia budżetu domowego, przyniesie to również korzyści naszej planecie, zmniejszając emisję CO2. 

Oto kilka pomocnych wskazówek, jak zmniejszyć zużycie energii podczas korzystania ze zmywarki

 • Używaj programu ECO podczas zmywania naczyń. Trwa to trochę dłużej, ale zmywarka pracuje mniej intensywnie, co oznacza, że zużywa mniej energii. Porównaj to do biegu lub marszu na 1 km. Bieganie jest szybsze, ale zużywasz dużo więcej energii. Jeśli zamiast tego chodzisz, trwa to dłużej, ale zużywasz znacznie mniej energii. Ta sama logika dotyczy programu ECO.
 • Jeśli masz stawkę godzinową za energię elektryczną, zmywaj naczynia, gdy cena jest najniższa.
 • Jeśli posiadasz starą zmywarkę, najczęściej będzie się ona charakteryzować niską klasą energetyczną – możesz zaoszczędzić energię, wymieniając ją na nową, oszczędniejszą.

Zobacz inne przydatne wskazówki dotyczące oszczędzania energii

Skuteczne wskazówki dotyczące oszczędzania energii w Twoim domu

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

pol7000 06 Aug 2009 19:24 32569

 • #1Level 9  

  #1

  Witam wszystkich użytkowników tego forum. Do tej pory używałem piecyka TERMET 0089. Teraz jednak kupiłem G-19-02 elektronik. Czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób można przy tym modelu zdemontować przednią obudowę? pozdrawiam-Mariusz[/b]

 • Helpful post

  #2usterkaTVNLevel 13  #2

  Do przedniej ściany obudowy, na wysokości pokręteł, po ich prawej i lewej stronie (od wewnątrz), przykręcone są kołki. Trzeba je wyszarpnąć ze sprężynowych spinek zamocowanych w korpusie ogrzewacza.

 • #3#3

  Cześć USTERKA TVN. Dziękuję bardzo za odpowiedż na móje pytanie. Ja też tak myślałem, ale ten sposób na pierwszy rzut oka wydał mi się trochę jak nie z 21ego wieku. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki. Mariusz

Łatwa obsługa

Automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia

Ciesz się higienicznym i wygodnym sposobem opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Bez wydobywającego się kurzu i ręcznej pracy.

* Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty produkt może różnić się.

Higieniczne opróżnianie pojemnika

Hermetyczna konstrukcja

Opróżniając pojemnik na zanieczyszczenia możesz zapomnieć o unoszącym się kurzu. Pokrywa pojemnika otwiera się dopiero po umieszczeniu go w stacji czyszczącej. Tym samym nie dopuszcza do wydobywania się drobinek pyłu i kurzu do otoczenia. Proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia.

* Emisja drobinek pyłu mierzona podczas opróżniania pojemnika, na podstawie stężenia pyłów PM10 (µg/m³), przy poziomie maksymalnym, w porównaniu do modelu Samsung VC7000. Na bazie testów UL. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania. ** Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty produkt może różnić się.

Wydmuchuje czyste powietrze

5-warstwowy system filtracji HEPA* z certyfikatami SLG i BAF

Clean Station wydmuchuje higienicznie czyste powietrze, dzięki zastosowaniu 5-warstwowego systemu filtracji HEPA*. Worek na zanieczyszczenia oraz filtr przedsilnikowy wyłapują małe i duże cząsteczki kurzu. Filtr z aktywnym węglem usuwa nieprzyjemne zapachy, a filtr tłumiący dźwięki sprawia, że urządzenia pracuje bardzo cicho. Wysokoskuteczny filtr przeciwpyłowy eliminuje aż do 99, 999% mikrocząsteczek pyłów i alergenów.

* System filtracji HEPA: wysokoskuteczny system filtracji powietrza. ** Na podstawie testów zgodnych z normą EC62885-2, Cl. 5. 11 oraz SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit). *** Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty produkt może różnić się.

Automatyczne opróżnianie

Technologia Air Pulse™

Skutecznie opróżniaj pojemnik na zanieczyszczenia*. Technologia Air Pulse™ wielokrotnie otwiera i zamyka wlot silnika, tworząc różnicę ciśnień. Pulsujące prądy powietrza strząsają pył ze ścianek pojemnika, dzięki czemu jest on dokładnie opróżniany*.

* Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania. Kurz i włosy wbite w kratkę mogą nie być możliwe do usunięcia w ramach pojedynczego cyklu opróżniania. ** Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty produkt może różnić się.

Alert wymiany worka na zanieczyszczenia

Intuicyjne powiadomienia

Miej pewność, że wymieniasz worek na zanieczyszczenia we właściwym momencie. Pojemność 2 l sprawia, że wystarczy robić to co 2–3 miesiące* Umieszczona z przodu stacji niebieska dioda LED zaświeci się na czerwono, gdy worek będzie wymagał wymiany.

* Na podstawie testów wewnętrznych. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania.

Pomoc

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące produktu

Podręcznik użytkownika i pliki do pobrania

 • Instrukcja obsługi (Vacuum Cleaner)

  • Wersja 0. 1
  • 22. 81 MB
  • 2020-05-28
 • Zobacz więcej treści

  {{family. currentModel. displayName}}

  {{family. modelCode}}

  Aktualna cena: {{model. currentPriceDisplay}}Od {{model. monthlyPrice}} / mies.{{model. months}} zł / mies.

  Cena miesięcznie: lub

  Price without VAT: {{model. vatFreePriceFormatted}}

  Price with discount: {{model. currentPriceDisplay}}

  Price before: {{model. priceDisplay}}

  Original Price: {{model. priceDisplay}}{{model. savePrice}}

  • {{summary. title}}

   {{summary. value}}{{summary. unit}}

  Porównaj modele

  Zobacz modele z podobną specyfikacją i funkcjami

Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja czyszczenia Ge 19tvr60