Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n

Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n to szczegóły dotyczące produktu i usługi, oferowanego przez firmę Bosch. Produkt ten jest wyposażony w system inteligentnych technologii, które zapewniają wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo. Produkt zapewnia także wszystkie niezbędne informacje, aby móc skorzystać z gwarancji na określony czas. Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n zawierają także szczegółowe informacje na temat wymagań technicznych i instalacji urządzenia. Dzięki temu produkt jest łatwy w obsłudze i dostarcza niezawodnych rezultatów.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n

Gwarancja | Bosch Professional

Pamiętaj: Możesz przedłużyć gwarancję do 3 lat na każde elektronarzędzie, akumulator i ładowarkę marki Bosch Professional do 4 tygodni od zakupu.

INFORMACJA O PRODUKTACH

Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

*koszt połączenia wg taryfy lokalnej

INFOLINIA SERWISOWA

Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

Opinia o naszej stronie internetowej

Rejestracja narzędzi i przedłużenie gwarancji

1. Aby zarejestrować nowe konto w systemie gwarancji centralnej należy wejść na stronę Internetową: https://webapp. do  
A następnie z listy rozwijanej wybrać kraj (Poland). Po wybraniu kraju, język strony automatycznie zmieni się (w naszym przypadku na język polski). Następnie należy kliknąć na przycisk „Przejdź do rejestracji”. 

2. Po pomyślnym zakończeniu rejestracji można zalogować się na nowo utworzone konto, używając danych podanych w trakcie rejestracji. Ze strony, która pojawi się po zalogowaniu można przejść do rejestracji nowego narzędzia oraz do przeglądu już zarejestrowanych produktów. W przypadku nowych użytkowników, wybieramy opcję pierwszą „Zarejestruj nowe narzędzie”. 


3. Po przejściu do zakładki rejestracji produktów wybieramy interesującą nas grupę narzędzi. 

4. Elektronarzędzie sieciowe i technika pomiarowa
Aby zarejestrować nowe narzędzie należy wypełnić wszystkie pola zgodnie z instrukcją. W przypadku wątpliwości co dokładnie należy wpisać w danych polach, należy kliknąć na znak zapytania. Wyświetlona zostanie instrukcja jak i gdzie znaleźć potrzebną informację.


5. W przypadku rejestracji kilku narzędzi z tej samej grupy można skorzystać z opcji „Rejestracja wielu produktów”.
 

6. Po wpisaniu wszystkich informacji i kliknięciu na „Zarejestruj produkt/narzędzia” użytkownikowi zostaje wyświetlone potwierdzenie rejestracji wraz z certyfikatami w wersji PDF do pobrania.

7. Narzędzie akumulatorowe z technologią litowo-jonową (z/bez akumulatora/ładowarki)

Rejestracja narzędzi akumulatorowych z technologią litowo-jonową przebiega analogicznie do elektronarzędzi sieciowych. Należy uzupełnić informacje o narzędziu, a w przypadku zakresu dostawy obejmującego także akumulator i ładowarkę – również o nich.


8. Także w tym przypadku istnieje możliwość rejestracji wielu produktów na raz. Należy w tym celu przejść do zakładki „Rejestracja wielu produktów”, uzupełnić informację o pierwszym zestawie, a następnie w zależności od posiadanych produktów kliknąć na „+Zarejestruj inny akumulator litowo-jonowy” lub na „+Zarejestruj inny zestaw i zaimportuj dane”. 6. png" alt="" width="673" height="626"/>
9. Narzędzie akumulatorowe z technologią niklową

Rejestracja zarówno pojedynczego, jak i grupy narzędzi akumulatorowych z technologią niklową, przebiega tak samo jak w przypadku narzędzi sieciowych. 7. png" alt="" width="683" height="337"/>
10. Akumulator/ładowarka Li-Ion

W przypadku rejestracji akumulatorów i ładowarek Li-Ion należy wybrać odpowiedni numer katalogowy z listy rozwijanej. Pojawią się dodatkowe pola do wypełnienia, które różnić się będą w zależności od posiadanego zestawu. 8. png" alt="" width="683" height="315"/>

11. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 14, 4/18 V-EC FC2 z systemem FlexiClick

Rejestrując GSR 14, 4/18 V-EC FC2 z systemem FlexiClick również należy wybrać odpowiedni model z listy rozwijanej, a następnie uzupełnić pola, które pojawią się poniżej. 10. png" alt="" width="670" height="265"/>

Zaprojektowane, by pracować z maksymalną efektywnością. Tak, abyś ty nie musiał.

W firmie Bosch starannie testujemy nasze zmywarki do naczyń pod kątem jakości, wydajności i trwałości zanim opuszczą one fabrykę. Ponadto stosujemy specjalne techniki obróbki powierzchni oraz procesy produkcyjne, jak również wysokiej jakości stal nierdzewną wewnątrz urządzeń. Dlatego bez względu na to, który model wybierzesz, oferujemy 10-letnią przedłużoną gwarancję w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego wnętrza. Gwarancja dotyczy wszystkich zmywarek do naczyń zakupionych od 1 stycznia 2012 r.

Przedłuż swoją gwarancję w 4 prostych krokach.

1. Dołącz do MyBosch

Aby przedłużyć gwarancję, potrzebne jest bezpłatne konto MyBosch. Zarejestruj się, aby je utworzyć. Albo, jeśli masz już konto, zaloguj się.

 • Rozpocznij

2. Zarejestruj swoje urządzenie

Podaj podstawowe informacje o swoim produkcie marki Bosch, takie jak model i data zakupu.

 • Zarejestruj produkt
 • 3. Uzyskaj zaświadczenie o przedłużonej gwarancji

  Aktywuj przedłużenie gwarancji w odniesieniu do zarejestrowanego produktu. Następnie pobierz zaświadczenie o gwarancji. Gotowe!

  4. Weź udział w loterii MyBosch

  Zarejestruj swoje urządzenie w programie MyBosch i weź udział w loterii. Każdego miesiąca do wygrania fantastyczne nagrody! Pamiętaj, że im więcej swoich urządzeń zarejestrujesz, tym większą masz szansę na wygraną. pl/promocje/loteria-mybosch">Sprawdź szczegóły

  Centrum Kontaktu

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
  Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

  42 271 5555
 • Poznaj nasz serwis
 • Infolinia produktowa

  Informacje produktowe, dobór urządzeń.

  Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcje i informacje o gwarancji Bosch Ex40n