Książka instruktażowa Calcana Sr 100

Książka instruktażowa Calcana Sr 100 jest podręcznikiem ogólnego przeglądu systemu kontroli wykorzystywanego w systemach wykrywania pożarów i systemów kontroli dymu. Zawiera informacje o instalacji, konserwacji, konfiguracji, wymianie części, przeglądach i czyszczeniu. Książka instruktażowa zawiera również wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa, jak również najnowsze informacje produktowe dotyczące systemu Calcana Sr 100. Książka instruktażowa jest dostępna w wielu językach i zapewnia wyczerpujące informacje potrzebne do wykorzystania systemu Calcana Sr 100 w celu ochrony ludzi, mienia i środowiska.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Calcana Sr 100

Malarstwo Krajobrazowe – podstawy rysunku, tom 15 - Leonardo Compact Series. 

Seria Leonardo obejmuje poradniki do nauki rysunku. Każdy zeszyt poświęcony jest innemu zagadnieniu.

Tom piętnasty obejmuje tematykę malarstwa krajobrazowego. Przedstawia szczegółowo tworzenie pejzaży przy użyciu farb akwarelowych.
Korzystanie z wiedzy zawartej w poradnikach opiera się na praktycznej nauce malowania. Teoria ograniczona jest do niezbędnego minimum. Leonardo Compact Series będzie pomocna dla początkujących, jak również dla średniozaawansowanych artystów.

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Wydawnictwo:Bellona powieść przygodowa

312 str.5 godz. 12 min.

Kategoria:
powieść przygodowa
Tytuł oryginału:The Sas and Elite Forces Military Survival Handbook Bellona Data wydania:2010-01-01
Data 1. wyd. pol. :Liczba stron:312 Czas czytaniaJęzyk:polski ISBN:978-83-11-11734-1 Tłumacz:Marek Rudowski

Umiejętności przetrwania są podstawą szkolenia jednostek elitarnych. Bezcelowym byłoby przetrwać starcie z nieprzyjacielem, żeby zginąć w wyniku trudnych warunków klimatycznych. Żołnierze sił specjalnych na całym świecie przechodzą szkolenie z zakresu podstawowych zasad przetrwania, poczynając od nastawienia psychicznego, a kończąc na sposobach rozpalania ognia i budowy schronienia.

Książka wprowadza w tajniki postępowania, zapoznaje z technikami i regułami przetrwania. Każdy z nas któregoś dnia, zupełnie niespodziewanie może znaleźć się w sytuacji, w której ich znajomość i umiejętność wprowadzenia w życie mogą zadecydować o tym czy przeżyje, czy zginie.

Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Książka instruktażowa Calcana Sr 100

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Calcana Sr 100

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Calcana Sr 100