The Epson Dyo 211 and 212 FDD are two of the most popular digital photo printers on the market. They are designed for both professional and amateur photographers, and offer high quality prints and a wide range of features. The printers use Epson's proprietary DURABrite Ultra ink technology, which produces prints that are resistant to fading, smudging and water damage. The printers also feature an LCD display, and a selection of paper types and sizes. The Epson Dyo 211 and 212 FDD are easy to use and offer both PC and Mac compatibility. They are a great choice for anyone looking for a reliable and affordable digital photo printer.
Ostatnia aktualizacja: Najpierw przeczytaj mnie. Epson Dyo 211 212 Fdd
Oferujemy Tobie Instrukcja Posiadacza dla Biostar N68S3+: plik PDF 2. 44 Mb, 47 stron. Na tej stronie możesz pobrać to Instrukcja Posiadacza i przeczytać w internecie. Będziesz także mieć możliwość zadania pytania o Biostar N68S3+. Rozmiar pliku: 2. 44 Mb Pobierz Instrukcja Posiadacza:biostar-n68s3-2-owner-s-manual. pdf 1/47→Pobierz Biostar N68S3+ Instrukcja Posiadacza
Przeczytaj w internecie Biostar N68S3+ Instrukcja Posiadacza
*/? >←
Dodany: 04. 01. 2017 08:21|
Codziennie do firm wydających książki, szczególnie tych największych, trafia po kilka propozycji wydawniczych bardzo różnej jakości. Wiele jest pozycji słabych lub średnich, są jednak także wartościowe, interesujące, spośród których czasem coś trafia do publikacji. Książki, których wydawcy nie zdecydowali się drukować (a jest ich oczywiście zdecydowana większość), pozostają – nieczytane – w szufladach, a raczej w komputerach ich autorów. A szkoda, bo jest wśród nich zapewne wiele pozycji wartościowych, a nawet, być może, wybitnych.
Inna kategoria książek, które praktycznie nie funkcjonują w dzisiejszym czytelniczym obiegu, to te wydane 10, 20, 30 lat temu. Bieżąca oferta księgarni stacjonarnych czy internetowych zdominowana jest przez nowości, rzeczy napisane w ciągu kilku ostatnich lat. To naturalne zjawisko powoduje jednak, że dawniej wydane książki w większości przypadków nie są w ogóle dostępne. Kolejne pokolenia czytelników, jeśli nie zainteresują się biblioteczką swoich rodziców lub dziadków, nie wiedzą nawet o ich istnieniu. Liczba tych wydanych kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu książek jest ogromna, o wiele większa niż dostępna w księgarniach bieżąca produkcja.
Szansą na dotarcie do szerokiego grona czytelników dla tych odrzuconych przez wydawców lub dawniej wydanych pozycji jest nowo powstały serwis internetowy NajpierwPrzeczytaj. pl, który pojawił się w sieci na początku grudnia 2016. Każdy może z niego bezpłatnie pobierać e-booki, z których większość jest dostępna we wszystkich najpopularniejszych formatach, czyli PDF, EPUB i MOBI.
Dostępne w serwisie NajpierwPrzeczytaj. pl e-booki są w nim umieszczane przez ich autorów lub, w przypadku, gdy autor już nie żyje, przez ich spadkobierców. Serwis nie pobiera od nich żadnych opłat. Przeciwnie, wbudowano w nim mechanizmy, które umożliwiają czytelnikom przekazywanie autorom lub ich spadkobiercom dowolnych kwot pieniędzy tytułem darowizny. I właśnie do tego nawiązuje nazwa serwisu. Czytelnicy mogą także oceniać udostępniane w serwisie e-booki oraz publikować w nim ich recenzje. Informacja, jak to zrobić (w formie odpowiednich linków) nie tylko znajduje się na stronach internetowych serwisu poświęconych poszczególnym e-bookom, ale także jest dołączana do każdego pobranego pliku z e-bookiem.
Pobrane z NajpierwPrzeczytaj. pl e-booki można przekazywać dalej. Jest to nie tylko dozwolone, ale nawet polecane. Dzięki temu czytelnictwo interesujących pozycji będzie systematycznie rosło, bo przecież tylko książki, które się nam spodobały przekazujemy innym z odpowiednią rekomendacją.
NajpierwPrzeczytaj. pl to szansa dla odrzuconych albo trochę już zapomnianych książek. Jego twórca, Jacek Chołoniewski, apeluje do wszystkich autorów lub ich spadkobierców o udostępnianie tych książek szerokiej publiczności poprzez umieszczanie ich na NajpierwPrzeczytaj. pl. Na publikację zdecydowali się już m. in. Zbigniew Kruszyński, Joanna Szczepkowska, Jacek Pałka, Jaś Kapela, Jacek Santorski, Tomasz Hipsz i Barbara Faron.
*
Źródło: Jacek Chołoniewski
Grafika: oficjalne logo serwisu
- Najlepsze książki TOP zapowiedziNagrodzone recenzje
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje
Użytkownicy polecają:
Dodany: 18. 2023 13:59
Autor: Que_Sabe
Tej jesieni pojawiła się biała wrona
Do twórczości Marlen Haushofer mam stosunek skrajnie nieobiektywny. W książkach austriackiej pisarki odnajduję własne emocje, własną wrażliwość i włas (... )
Zobacz więcej
Zobacz wszystkie »
Dodany: 12. 2023 00:04
Autor: idiom1983
O tym, jak peerelowski Werter żył szybko, kochał mocno, ale bynajmniej młodo nie umarł...Typ recenzji: oficjalna PWNRecenzent: idiom1983 (Krzysztof Gromadzki)Dokładnie sześćset lat temu, w 1423 roku, osiadły we Florencji malarz Gent (... aspx? id=1248115">Zobacz więcej
Dodany: 17. 11. 2022 17:08
Autor: dot59
Czy to język - i czyj - okazał się winien?Całkiem nierzadko zdarza mi się żywić ponadprzeciętny opór przed czytaniem konkretnej książki, nawet lubianego autora. Bo, na przykład, wiem, że posłu (... aspx? id=1244799">Zobacz więcej
Dodany: 14. 2022 22:48
Nie chciał być celebrytąNie czytałam wszystkich dzieł Steinbecka i niektórych prawdopodobnie nie przeczytam nigdy, bo na przykład „Złota czara” należy do gatunku, który mnie (... aspx? id=1244677">Zobacz więcej
Dodany: 06. 09. 2022 12:55
Nie-ludzie też zasługują na godne życieKiedy byłam mała, w telewizji nie można było jeszcze oglądać rewelacyjnych filmów przyrodniczych Sir Davida Attenborough i innych podobnych twórców; e (... aspx? id=1240612">Zobacz więcej
PoprzedniNastępny