Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B

Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B jest praktycznym przewodnikiem, który pomaga użytkownikom zainstalować, korzystać, serwisować i zamawiać części zamienne do urządzeń Haier 21t9d B. Podręcznik zawiera informacje na temat bezpiecznego korzystania z urządzenia, instrukcje dotyczące instalacji, podłączania i odłączania, a także informacje dotyczące czyszczenia, konserwacji i wymiany części. Dodatkowo, podręcznik zawiera porady dotyczące rozwiązywania problemów i sytuacje awaryjne, które mogą wystąpić podczas użytkowania urządzenia. Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B jest kluczem do prawidłowego i bezpiecznego użytkowania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B

Poniższa ilustracja przesyła zasadę działania repeaterów - wzmacniaczy sygnału:

Uwaga:
Poniższy opis sporządzony został na przykładzie urządzenia TL-WA701ND V2, a poniższe informacje podane są w celach opisowych. Jeżeli informacje takie jak adresy IP czy nazwa sieci są inne - podczas konfiguracji należy wprowadzać rzeczywiste wartości, a nie wartości przykładowe.
Przed wprowadzeniem ustawień należy przywrócić domyślną konfigurację urządzenia.

Przykładowe dane głównego routera:
LAN IP: 192. 168. 0. 1
Nazwa sieci bezprzewodowej (SSID): testABC
Typ zabezpieczeń: WPA2-PSK
Hasło sieci bezprzewodowej: 11667063

Konfiguracja urządzenia TL-WA701ND V2/TL-WA801ND V2
Krok 1
Podłącz komputer do urządzenia za pomocą kabla Ethernet. Otwórz przeglądarkę internetową i prowadź adres urządzenia - domyślnie jest to 192. 254 - w pasek adresu przeglądarki, a następnie naciśnij klawisz Enter.

Krok 2
Pojawi się okno logowania - wprowadź nazwę użytkownika i hasło w odpowiednie pola i naciśnij klawisz Enter. Domyślna nazwa użytkownika oraz domyślne hasło to admin.

Krok 3
Po zalogowaniu wyswietlona zostanie strona szybkiej konfiguracji - Quick Setup. Aby rozpocząć procedurę konfiguracji naciśnij przycisk Next.

Krok 4:
Zaznacz opcję Repeater (Range Extender), a następnie nacisnij przycisk Next.

Krok 5
W wierszu Repeater Mode zaznacz opcję Universal Repeater. Następnie naciśnij przycisk Survey.

Krok 6
Znajdź nazwę sieci bezprzewodowej głownego routera, wybierz opcję Connect.

Krok 7
W menu Wireless Security Mode wybierz odpowiedni typ zabezpieczeń sieci bezprzewodowej - taki sam jaki ustawiony jest w routerze. Następnie w polu Wireless Password wprowadź hasło do sieci bezprzewodowej głównego routera. Aby kontynuować naciśnij przycisk Next.

Krok 8
Uperwnij się, że w wierszu DHCP Server wybrane jest ustawienie Disabled, następnie nacisnij przycisk Next.

Upewnij się że adres IP urządzenia, wyświetlony w polu IP Address, jest adresem z tej samej podsieci co adres IP głównego routera - ale nie jest taki sam jak adres routera. Przykładowo, jeżeli adres IP routera to 192. 1 to adresem IP urządzenia może być 192. x - gdzie x może być liczbą z zakresu 2-254. Aby kontynuowac instalację naciśnij przycisk Next.

Krok 9
Naciśnij przycisk Reboot. Urządzenie zostanie zresetowane.

W chwilę po przeprowadzeniu powyższych kroków, punkt dostępowy powinien nawiązać połączenie z głównym routerem i pracować jako repeater/wzmacniacz sieci bezprzewodowej. Urządzenia bezprzewodowe umieszczone w pobliżu repeatera powinny widzieć sieć o tej samej nazwie co sieć głównego routera ale o zwiększonej sile sygnału, powinny też po połączeniu z tą siecią mieć dostęp do Internetu.

Jeżeli urządzenia mają trudności z połączeniem się do sieci lub dostępem do Internetu, skontaktuj się z ze Wsparciem Technicznym TP-Link.

Czy ten poradnik FAQ był pomocny?

Twoja opinia pozwoli nam udoskonalić tę stronę.

Jakie są Twoje uwagi dotyczące tego artykułu?

 • Niezadowolenie z produktu
 • Zbyt skomplikowany
 • Mylący tytuł
 • Nie dotyczy mnie
 • Zbyt ogólnikowy
 • Inne

Interesuje nas Twoja opinia. Jak możemy poprawić tą zawartość?

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie opinii.
Kliknij tutaj, aby skontaktować się ze Wsparciem technicznym TP-Link.

Zastosowania użytkownika

Zaktualizowano w dniu 10-01-2011 18:49:37 PM238018

Ten artykuł dotyczy: 

TL-WPA4227KIT, TL-PA7020P, TL-PA551KIT, TL-PA511, TL-PA511KIT, TL-PA411KIT, TL-WPA4226T KIT, TL-PA111KIT, TL-PA210, TL-PA4010P, TL-PA4010P KIT, TL-PA211, TL-PA2030KIT, TL-PA251, TL-WPA4221 KIT, TL-PA111, TL-PA8010P, TL-WPA2220, TL-PA4020P, TL-WPA4220KIT, TL-PA250KIT, TL-PA250, TL-PA7017P KIT, TL-PA6010KIT, TL-PA2010, TL-PA201, TL-PA101, TL-WPA271, TL-PA411, TL-WPA271KIT, TL-PA210KIT, TL-PA551, TL-PA6010, TL-WPA2220KIT, TL-PA2010KIT, TL-PA251KIT, TL-PA4030KIT, TL-PA7020, TL-WPA4220 TKIT, TL-PA4010 KIT, TL-PA2010P, TL-PA4010, TL-WPA4226 KIT, TL-PA4020P KIT, TL-PA4020 KIT, TL-WPA4220 KIT, TL-WPA281KIT, TL-PA201KIT, TL-WPA281, TL-PA101KIT, TL-PA2030, TL-PA7020 KIT, TL-PA7020P KIT, TL-PA8010P KIT, TL-PA211KIT, TL-PA4030, TL-PA8030P KIT, TL-WPA4220

Zarówno urządzenia TL-PA101 jak i TL-PA201 obsługują funkcje szyfrowaniadanych. Transmitery sieciowe można podłączyć do sieci prywatnej izabezpieczyć się w ten sposób przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.Aby zabezpieczyć przesyłane dane oraz poprawić wydajność sieci, w trakciekonfiguracji oprogramowania należy przestrzegać procedury opisaneponiżej.

W tym artykule dla przykładu wybrano urządzenie TL-PA201.Krok 1 Zainstaluj transmiter sieciowy i podłącz do niegokomputer. Uruchom oprogramowanie transmitera na komputerze.Krok 2 Oprogramowanie wykryje i wyświetli listęwszystkich transmiterów sieciowych znajdujących się w tej samej sieci.Wybierz transmiter, którego ustawienia mają zostać zmodyfikowane inaciśnij przycisk Enter Password.
Krok 3 Wprowadź hasło urządzenia i naciśnij przycik OK.(Hasło znajduje się na spodzie urządzenia lub na opakowaniu).Krok 4 Wybierz zakładkę Privacy. Aby utworzyć nową sieć prywatną,należy zdefiniować nazwę sieci w polu Private Network Name. Ponaciśnięciu przycisku Set All Devices wszystkie transmitery zezdefiniowanym hasłem zostaną dodane do tej sieci. Krok 5 Aby kontynuować konfigurację, naciśnij przycisk OK. Krok 6 Jeżeli urządzenie zostanie pomyślnie dodane do sieci prywatnej,wyświetlony zostanie komunikat (patrz poniżej). Sieć, w której działajątransmitery sieciowe jest zabezpieczona. Transmitery z inną nazwą sieci wpolu Private Network Name nie będą miały dostępu do utworzonej sieciprywatnej.Aby dodać kolejny transmiter do utworzonej sieci prywatnej należypowtórzyć kroki 2-5.

Czy ten poradnik FAQ był pomocny?

Twoja opinia pozwoli nam udoskonalić tę stronę.

Jakie są Twoje uwagi dotyczące tego artykułu?

 • Niezadowolenie z produktu
 • Zbyt skomplikowany
 • Mylący tytuł
 • Nie dotyczy mnie
 • Zbyt ogólnikowy
 • Inne

Interesuje nas Twoja opinia. Jak możemy poprawić tą zawartość?

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie opinii.
Kliknij tutaj, aby skontaktować się ze Wsparciem technicznym TP-Link.

IE-Node

Zdalne monitorowanie czujników dla sterowników PLC i systemów automatyki

ETH-NODE1V46CAI, ETH-NODE1V4CAI, ETH-NODE2V46CAI, ETH-NODE2V4CAI

Industrial Ethernet Node (IE-NODE) jest interfejsem zdalnego monitorowania zaprojektowanym w celu dostarczania danych z czujników do sterowników PLC lub innych systemów automatyki i sterowania.
Oba urządzenia można rozszerzyć do 16 wejść czujników za pomocą opcjonalnych kart rozszerzeń.

IE-NODE działa poprzez odczytywanie wejść czujników i wysyłanie przetworzonych danych na żądanie innego systemu (np. PLC). Urządzenia są wyposażone w gniazdo RJ45 Ethernet i obsługują protokoły

PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP/IP w celu łatwej integracji ze sterownikami Siemens, Allen-Bradley Rockwell, Modicon i innymi sterownikami PLC lub urządzeniami automatyki.

Oprogramowanie konfiguracji sieci IE-NODE zapewnia podgląd wszystkich urządzeń w sieci. Pozwala to na łatwą identyfikację każdego urządzenia w sieci i umożliwia zmianę ustawień sieciowych w zależności od potrzeb.

Product Features

 • Interfejs czujnika dla sterowników PLC i systemów automatyki
 • Obsługa protokołów PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP/IP
 • Do 16 wejść czujników z dostępnymi kartami rozszerzeń
 • Oprogramowanie konfiguracyjne ułatwiające konfigurację sieci i podgląd wszystkich urządzeń
Specifications

Downloads

Literature Downloads

Product Datasheet - IE Node 1

Technical Manuals & Docs

Product Manual - IE Node 1

Certificates

ATEX Certificate (with power supply unit)

IECEx Certificate (with power supply unit)

Declaration of Conformity - ETH-NODE1V4

Declaration of Conformity - ETH-NODE1V46

Declaration of Conformity - ETH-NODE2V4

Declaration of Conformity - ETH-NODE2V46

Accessories

HazardMon. com®

HazardMon. com®

HazardMon. com® jest bezpiecznym, dostępnym w chmurze rozwiązaniem do monitorowania zagrożeń, zapewniającym powiadomienia o statusie i rejestrowanie danych dla podnośników kubełkowych i przenośników. Stan systemu w czasie rzeczywistym, wykresy i dane historyczne można przeglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu (smartfonie, tablecie, komputerze stacjonarnym lub laptopie). Wiadomości e-mail mogą być wysyłane w celu powiadomienia użytkowników w przypadku wykrycia zmiany stanu sprawności systemu. Zautomatyzowana funkcja konserwacji pozwala operatorom na sprawdzenie, czy wszystkie czujniki w systemie są sprawne i działają prawidłowo.
Hazardmon. com współpracuje z oferowanymi przez firmę 4B systemami sterowania podnośników kubełkowych i przenośników Watchdog Super Elite™ i T500 Elite Hotbus™. Obydwa te wielofunkcyjne systemy zostały specjalnie zaprojektowane do monitorowania urządzeń pod kątem niewspółosiowości taśmy, prędkości taśmy, ciągłego pomiaru temperatury łożysk, ustawienia koła pasowego, poziomu i niedrożności. 

DANE PRODUKTU

IE Switch

IE Switch

Przemysłowy przełącznik ethernetowy jest bezobsługowym przełącznikiem z 5 gniazdami RJ45 dla komunikacji ethernetowej z przepustowością 10/100 Mbps. Jest on przeznaczony do współpracy z węzłami przemysłowego Ethernetu (IE-NODE) firmy 4B lub innymi urządzeniami wymagającymi komunikacji ethernetowej z przepustowością 10/100 Mbps. Przełącznik może być stosowany w strefach zagrożenia pyłowego do strefy 21 (V4) i strefy 22 (V46).

DANE PRODUKTUKarta rozszerzeń NTC dla IE-Node

Karta rozszerzeń NTC dla IE-Node

Karta rozszerzeń ETH-NODE-AUXI-6NTC umożliwia obsługę do 6 dodatkowych czujników temperatury NTC lub 6 czujników stykowych, lub dowolnej ich kombinacji. Dodatkowo, urządzenie umożliwia nawiązanie połączenia RS485 Modbus RTU w celu uzyskania dostępu do wszystkich informacji z czujników.

DANE PRODUKTUKarta rozszerzeń analogowych dla IE-Node

Karta rozszerzeń analogowych dla IE-Node

Karta rozszerzeń ETH-NODE-AUXI-6AN pozwala na obsługę do 6 dodatkowych czujników CLI (wejście pętli prądowej).

Dodatkowo, urządzenie umożliwia nawiązanie połączenia RS485 Modbus RTU w celu uzyskania dostępu do wszystkich informacji z czujników.

DANE PRODUKTUKarta rozszerzenia NTC

Karta rozszerzenia NTC

Dodaje 6 dodatkowych wejść temperatury NTC. W sumie można dodać dwie karty w celu rozszerzenia monitorowania temperatury do 20 punktów. uk/pl/products/hazard-monitors/hazard-monitor-accessories/karta-rozszerzenia-ntc/290" rel="bookmark">DANE PRODUKTUAnalogowa karta rozszerzenia

Analogowa karta rozszerzenia

Zapewnia możliwość podłączenia 4 wejść pętli prądowej (4-20 mA) i 2 wejść napięciowych do jednostki sterującej Watchdog. Można zainstalować od 1 do 6 czujników ze złączami zasilania i uziemienia zintegrowanymi z kartą rozszerzenia. uk/pl/products/hazard-monitors/hazard-monitor-accessories/analogowa-karta-rozszerzenia/262" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

SensorsCzujnik Milli-Speed

Czujnik Milli-Speed

Czujnik Milli-Speed posiada sygnał wyjściowy 4-20 mA i został zaprojektowany do wykrywania poślizgu taśmy, zbyt małej prędkości taśmy, zatrzymania ruchu, niskiej lub zerowej prędkości podnośników kubełkowych, przenośników, śluz powietrznych, mieszalników, wentylatorów, szlifierek i wielu innych maszyn obrotowych. Dzięki całkowitemu uszczelnieniu i łatwości kalibracji, czujnik Milli-Speed może pracować nawet w najtrudniejszych warunkach.

Detektor indukcyjny znajdujący się w końcówce obudowy czujnika Milli-Speed wykrywa metalowy element. Może nim być łeb śruby albo urządzenie przymocowane do wału, np. oferowane przez 4B mocowanie czujnika Whirligig®. Podczas instalacji czujnik Milli-Speed jest ustawiany na normalną prędkość obrotową za pomocą prostej kalibracji magnetycznej. uk/pl/products/electronic-monitoring-equipment/urzadzenia-kontrolujace-predkosc/czujnik-milli-speed/300" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

M800 Speed Switch

M800 Speed Switch

The M800 Elite Speed Switch is designed to detect belt slip, belt underspeed, stop motion, low speed or zero speed on bucket elevators, conveyors, airlocks, mixers, fans, grinders and many other rotating machines. Totally sealed and simple to calibrate, the M800 Elite works in the harshest of conditions.

An inductive sensing device located in the nose of the M800 Elite enclosure will detect a metal target. This target can be an existing bolt head or device attached to a shaft. During installation the M800 Elite is set to the normal machine shaft RPM by calibrating with the magnet provided. The internal microprocessor sets the alarm and shutdown relays. uk/products/electronic-monitoring-equipment/speed-switches/m800-speed-switch/276" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujnik pojemnościowy Binswitch Elite

Czujnik pojemnościowy Binswitch Elite

Wykrywa poziom lub brak przepływu sypkich granulatów albo płynów w zbiornikach, pojemnikach lub silosach i może pełnić funkcję detektora niedrożności lub zablokowania materiału w zsypach, przenośnikach taśmowych oraz nogach elewatorów. uk/pl/products/electronic-monitoring-equipment/wskazniki-poziomu/czujnik-pojemnosciowy-binswitch-elite" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujniki do pomiaru temperatury łożysk serii ADB

Czujniki do pomiaru temperatury łożysk serii ADB

Seria ADB została opracowana w celu umożliwienia regulacji głębokości czujnika w zależności od zastosowania. Dostępnych jest wiele wersji z sondami o długości 50, 100, 200 i 300 mm. Czujnik jest przykręcany bezpośrednio do obudowy łożyska za pomocą smarowniczki z gwintem 1/4" BSPT. Każdy czujnik jest wyposażony w smarowniczkę do smarowania łożyska bez konieczności zdejmowania czujnika. Seria ADB została wyposażona w termistory typu NTC i PT100, które umożliwiają ciągłe monitorowanie temperatury.

Czujnik jest dostarczany z 3-metrowym kablem i można go podłączyć do sterownika PLC lub systemu monitorowania zagrożeń, takich jak Watchdog, Watchdog Super Elite, T500 Hotbus Elite czy T400 NTC Elite. Złącza nie mają narzuconej polaryzacji, co wyklucza zastosowanie specjalnych warunków przyłączeniowych, a kable można przedłużyć. uk/pl/products/electronic-monitoring-equipment/czujniki-kontrolujace-temperature-lozysk/czujniki-do" rel="bookmark">DANE PRODUKTUCzujnik temperatury łożysk serii Milli-Temp

Czujnik temperatury łożysk serii Milli-Temp

Seria Milli-Temp może być stosowana wszędzie tam, gdzie wymagane jest monitorowanie temperatury łożysk. Milli-Temp to analogowy czujnik zasilany z pętli z sygnałami wyjściowymi 4-20 mA, który daje możliwość skalowania w całym zakresie temperatur w celu ciągłego monitorowania temperatury.

Czujnik ten został opracowany w celu umożliwienia regulacji głębokości sondy w zależności od zastosowania. Regulacja ta umożliwia ustawienie końcówki sondy w optymalnym położeniu w celu monitorowania temperatury łożyska.

Czujnik wkręca się bezpośrednio w korpus łożyska za pomocą gwintów smarowniczki. Korpus czujnika Milli-Temp posiada wbudowaną smarowniczkę, dzięki czemu możliwe jest smarowanie łożyska bez konieczności demontażu czujnika. W przypadku montażu powierzchniowego adapter z uchem przykręcany jest bezpośrednio do korpusu łożyska, silnika, przekładni lub obudowy maszyny. Fabrycznie zapewniony otwór montażowy ma średnicę 3/8” (ok. 10 mm), ale w razie potrzeby można go rozwiercić do 1/2” (ok. 13 mm).

Czujniki dostarczane są wraz z przewodem o długości 275 cm. uk/pl/products/electronic-monitoring-equipment/czujniki-kontrolujace-temperature-lozysk/czujnik" rel="bookmark">DANE PRODUKTU

Przegrzane łożyska to jedne z głównych czynników wybuchu pyłów w elewatorach kubełkowych i dlatego wymagają one dokładnego monitorowania.
4B oferuje gamę czujników do monitorowania temperatury łożysk certyfikowanych zgodnie z Atex, CSA oraz IECEx oraz kompatybilne systemy monitorowania.

Czujniki kontrolujące temperaturę łożysk

VIEW PRODUCT RANGE

Videos
Design Services

Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych Haier 21t9d B