Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te

Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te jest profesjonalnym narzędziem umożliwiającym wielostopniową migrację danych i aplikacji między systemami operacyjnymi w sieciach średniej i dużej skali. Umożliwia on migrację danych i aplikacji z dowolnego środowiska systemu operacyjnego na dowolne inne środowisko systemu operacyjnego z zachowaniem zgodności zgodnie z wytycznymi HITACHI, jak również wsparcie w zakresie wielostopniowej migracji. Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te umożliwia również bezproblemowe przenoszenie aplikacji i danych do systemów powiązanych z HITACHI, w tym środowiska chmury. Pomaga on również w zarządzaniu i optymalizacji wydajności systemu oraz w zapewnianiu bezpieczeństwa danych.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te

Lodówki

Lodówki Hitachi zostały zaprojektowane z myślą o domach przyszłości. Łączą w sobie najlepszy design i przełomowe technologie. W bogatej ofercie Hitachi znajdziesz różne rodzaje lodówek przystosowanych do konkretnych celów i upodobań: wielodrzwiowe, jednolite, francuskie oraz wersje z dolnym lub górnym zamrażalnikiem. Natomiast tym, co je łączy, jest zastosowanie przełomowych i oryginalnych funkcji, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie technologii oferowanych przez Hitachi.

Dowiedz się więcej

Telewizory

Telewizory LCD nowej generacji zostały stworzone przez Hitachi z myślą o dostarczeniu produktów najwyższej jakości, które uwydatnią piękno każdego obrazu.

Dowiedz się więcej

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Aseri15 11 Mar 2016 19:14 1122

 • #1Level 33  

  #1

  Witam.

  Sprawa wygląda tak. Clonezilla nie pozwala na klonowanie dysku większego na mniejszy, więc zrobiłem to za pomocą DMDE.Jednak problem jest taki, iż nie mogę zamontować utworzonych partycji. Podejrzewam, że jest to wina mniejszego dysku.Tak wygląda w DMDE:

  Program wskazuje również na błąd partycjonowania, co w sumie by się zgadzało przy kopiowaniu danych z dysku o większej pojemności na mniejszy.Jak to naprawić?

 • #2mati211p

  HDD and data recovery specialist  #2

  Nie ma możliwości naprawienia takiej partycji, gdyż zajmowała ona większy obszar niż aktualnie dysk dysponuje (można kombinować, ale raczej nic z tego nie wyjdzie). Jeżeli natomiast na starym dysku pokombinowałbyś w taki sposób, żeby dane na tej partycji kończyły się w sektorze, który znajduje się jeszcze na nowym dysku (np. poprzez defragmentację - Windows-owy defragmentator wykonywał kompaktowanie plików - upakowywał dane jak najbliżej początku partycji), to można spod systemu zmniejszyć wtedy tą partycję i wykonać kopię posektorową. Wówczas ta partycja będzie sprawna. W załączonym screenie partycja 1 i 2 powinny być sprawne. Z partycją 3 (tą z danymi) jest jedynie problem.

 • #3#3

  Czy po zrobienu kopii posektorowej, dysk na którym ta kopia będzie uruchomi system poprawnie?Czy lepiej zainstalować swieży Windows i przywrócić kopię zrobioną za pomocą narzędzia kopii zapasowych?

 • #4#4

  Nawet z tego dysku powinien się system uruchomić. Powinien być tylko brak dostępu do partycji z danymi (wymuszenie w trybie edycji liczby sektorów mniejszej odpowiednio jeśli chodzi o jej rozmiar pewnie za wiele nie zmieni), o ile partycja rozruchowa jest sprawna (brak wskaźnika C i jakiś dziwny początkowy sektor tej partycji, ale być może tak było w oryginale - powinno być skoro to kopia posektorowa).

 • #5#5

  To znaczy tak:W oryginale, nic nie ma na czerwono. I to co zrobiłem, to nie jest kopia posektorowa, tylko klonowanie.Do kopii posektorowej teraz się przymierzam według Twoich wskazówek z poprzedniego posta.

 • #6#6

  W oryginale nie ma, bo tablica partycji jest ok, a tu partycja wychodzi za obszar dysku, stąd czerwony kolor. Skoro i tak kopia będzie ponawiana, możesz sprawdzić, co będzie gdy wpiszesz w liczbie sektorów zamiast 881118000 to 529491214 (koniec partycji w sektorze 625140333). Wtedy pewnie będzie na zielono, ale partycja nie będzie działała, bo część danych jest nieskopiowana. Być może w Bootsektorze pozostanie też sprzeczna informacja o rozmiarze partycji (ponieważ nie zdarzyło mi się edytować ręcznie jeszcze rozmiaru partycji w DMDE).

 • #7#7

  W sensie coś takiego?

 • #8#8

  Nie. Zamykasz to okno. Z menu Edycja-->Tryb Edycji (lub Ctrl+E) i wtedy tam gdzie masz wpisane tą poprzednią wartość wpisujesz tą co podałem, ale oczywiście to może nic nie zmienić poza prawidłowym wyświetlaniem w DMDE (bez czerwonego T i E przy partycji Dane). Żeby było jasne - tą zmianę wykonujesz tylko i wyłącznie na dysku 320GB , nie na oryginale, jak teraz masz oryginał wybrany (bo uszkodzisz oryginalną partycję z danymi). Jeśli nie zadziała ta partycja, to z oryginału zostanie Ci ponownie wykonać kopię po odpowiedniej modyfikacji za dużej partycji (defragmentacja i próba zmniejszenia rozmiaru partycji w systemie Windows - chyba, że już można zmniejszyć w zarządzaniu dyskami do około 270GB).

 • Helpful post

  #9kula350Level 10  #9

  Paragon HDM sobie z tym radzi. Sam zmniejsza partycję, ale tylko do wielkości plików jakie są na danej partycji. Najlepiej jest robić obrazy poszczególnych partycji. Są bardziej modyfikowalne od obrazów dysków. Paragonem MHD robiłem to już x razy, wszystko było ok. Sam pytał o zmniejszenie obszaru partycji.

 • #10#10

  Jest jeszcze kolejna opcja, a mianowicie usunięcie tej partycji z danymi na dysku 320GB, utworzenie nowej, skopiowanie danych z tamtej partycji z danymi na nową i tyle.

 • #11#11

  Próbowałem tak jak piszesz. Mianowicie usunąłem partycję z danymi i utworzyłem nową, jednak Windows nie chciał żadnej zamontować. Pokazywał się błąd na temat jakiegoś konfliktu adresów? Skopiowałem dwie pierwsze partycje, czyli Rezerwę i System. Następnie w Parted Magic utworzyłem Partycję na dane.System po tej operacji wstał na nowym dysku, jednak nie chciał znowu zamontować partycji ze starego dysku. Skopiowałem więc dane pod linuxem i MBR się wysypał ( przestał bootować system z nowego dysku).Nie mam już sił. Spróbuję tego Paragona jeszcze.

 • #12#12

  Czyli wykonywałeś kopie posektorową pierwszych 50GB (około, bo chodzi o dwie partycje), a następnie po utworzeniu 3 partycji system się uszkodził? Próbowałeś też ze zmniejszoną partycją z danymi rozwiązania, czy tylko próbowałeś kopiować? Niby powinna to być operacja łatwa. Oczywiście kopii dysków w DMDE nie wykonuj spod systemu uruchomionego z tego dysku (a jedynie z linuxa, czy HBCD).
  Jakiej partycji ze starego dysku nie widział? Widział obie, bo wstał system. Trzecia miała być utworzona o innym rozmiarze przecież.

 • #13#13

  Tak, dwie partycje. Poo utworzeniu trzeciej partycji system wstał z nowego dysku, jednak stary dysk ( ten z którego była robiona kopia) w zarządzaniu dyskami widniał jako " offline " i była informacja, że jest konflikt jakiś. Żadna z partycji tego dysku w tym momencie nie chciała się zamontować w systemie. Następnie przeszedłem na linuksa i z jego poziomu przekopiowałem dane z trzeciej partycji starego dysku na trzecią nowego. Po tej operacji przy próbie uruchomienia systemu z nowego dysku wyskoczyła informacja o uszkodzonym MBR i system już się nie podniósł.Trochę to się wydaje śmieszne, ale tak właśnie wyszło.W/w program sobie również nie poradził. Skopiował tylko dwie pierwsze partycje, a tą z danymi zostawił, mimo, że uruchomiłem opcję kopii całego dysku.Aktualnie znowu kopiuję pliki z trzeciej partycji, ale już pod Windowsem ( jakoś udało się zamontować nawet). Windows twierdzi, że zajmie mu to około godziny. Po tym dam znać, czy zakończyło się to sukcesem, czy też nie.

 • #14#14

  Nie możesz wykonać kopii dysku większego na mniejszy, dlatego i tamten program nie mógł tego wykonać. Kopię w DMDE wykonywałeś jak? Spod Windows? Jeśli tak, to masz odpowiedź czemu nie działa. Nie możesz kopiować dysku aktualnie używanego, bo cały czas jego zawartość jest modyfikowana.

 • #15#15

  Tak, robiłem spod Windows'a, jednak sama kopia była prawidłowa. System wstał z nowego dysku, ale później po kopiowaniu partycji z danymi się wysypało. Nie wiadomo w sumie dlaczego.

 • #16#16

  Skopiowałem 2 pierwsze partycje za pomocą DMDE. Następnie utworzyłem z reszty wolnego miejsca partycję na dane i spod Windows zgrałem dane. Następnie dyski zamieniłem fizycznie kablami SATA i system z nowego dysku uruchomił się bez najmniejszego problemu.Dzięki Panowie za wskazówki i zamykam.

Wskazówki dotyczące migracji -. NET Framework | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min

W. NET Framework 4 firma Microsoft opublikowała drugą główną wersję programu Windows Workflow Foundation (WF). Program WF został wydany w systemie WinFX (zawierał typy w przestrzeniach nazw System. Workflow. *, obecnie nazywanych WF3) i rozszerzony w. NET Framework 3. 5. WF3 jest również częścią. NET Framework 4, ale istnieje ona wraz z nową technologią przepływu pracy (typy w przestrzeniach nazw System. Activities. *; nazywane WF4). Podczas rozważania, kiedy należy przyjąć WF4, należy najpierw rozpoznać, że kontrolujesz czas.

 • WF3 to w pełni obsługiwana część. NET Framework 4.

 • Aplikacje WF3 działają na. NET Framework 4 bez żadnych modyfikacji i nadal są w pełni obsługiwane.

 • Można tworzyć nowe aplikacje WF3, a istniejące aplikacje można edytować w programie Visual Studio 2012 i są w pełni obsługiwane.

  W związku z tym decyzja o. NET Framework 4 jest oddzielona od decyzji o przejście do WF4 (System. *) z WF3 (System. *). Ten temat zawiera linki do wskazówek dotyczących migracji WF, które zawierają informacje o pracy z WF3 i WF4.

  Oficjalny dokument i podręczniki dotyczące migracji WF

  Omówienie migracji WF
  Opisuje relację między WF3 i WF4 i opcje, które masz jako użytkownik lub potencjalny użytkownik technologii przepływu pracy w.

  Migracja WF: najlepsze rozwiązania dotyczące tworzenia aplikacji WF3
  W tym artykule omówiono sposób projektowania artefaktów WF3, aby można je było łatwiej migrować do systemu WF4. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF4%20Rules%20Guidance. docx" data-linktype="external">Wskazówki dotyczące WF: reguły
  W tym artykule omówiono sposób przekazywania inwestycji związanych z regułami do. NET Framework 4 rozwiązań. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF4%20State%20Machine%20Guidance. doc" data-linktype="external">Wskazówki dotyczące WF: State Machine W tym artykule omówiono modelowanie przepływu sterowania WF4 w przypadku braku State-Machine działania. Te wskazówki dotyczą tylko projektów przepływu pracy, które są. Przepływy pracy usługi State Machine zostały dodane w wersji. 0. 1 wraz z aktualizacją Platformy Update 1 i zostały uwzględnione w wersji. Aby uzyskać więcej informacji na temat przepływów pracy maszyn stanowych w wersjach. 1–4. 3 i. 5, zobacz Update 4. 1 for Microsoft. NET Framework 4 Features andState Machine Workflows (Aktualizacja 4. 1 funkcji i przepływów pracy automatu stanowego w programie Microsoft. NET Framework 4). com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF%20Migration%20Cookbook%20Custom%20Activities. docx" data-linktype="external">Podręcznik migracji WF: działania niestandardowe
  Zawiera przykłady i instrukcje dotyczące przeprojektowania niestandardowych działań WF3 w WF4. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF%20Migration%20Cookbook%20Advanced%20Custom%20Activities. docx" data-linktype="external">Podręcznik migracji WF: zaawansowane działania niestandardowe
  Zawiera wskazówki dotyczące przeprojektowania zaawansowanych działań niestandardowych WF3, które używają kolejek WF3 i planować działania podrzędne jako działania niestandardowe WF4. %20 WF Migration Cookbook: Workflows (Podręcznik migracji%20 WF: przepływy pracy)
  Zawiera przykłady i instrukcje dotyczące przeprojektowania przepływów pracy WF3 w WF4. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF%20Migration%20Cookbook%20Workflow%20Hosting. docx" data-linktype="external">Podręcznik migracji WF: hosting przepływu pracy
  Zawiera wskazówki dotyczące przeprojektowania kodu hostingu WF3 jako kodu hostingu WF4. Celem jest pokrycie najważniejszych różnic w hostingu przepływu pracy między WF3 i WF4. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF%20Migration%20Cookbook%20Workflow%20Tracking. docx" data-linktype="external">Podręcznik migracji WF: śledzenie przepływu pracy
  Zawiera wskazówki dotyczące przeprojektowania kodu i konfiguracji śledzenia WF3 przy użyciu równoważnego kodu i konfiguracji śledzenia WF4. com/download/5/9/9/599CF8A9-5FE2-426A-A536-A83F84D38BF9/WF4%20Workflow%20Services%20Guidance. docx" data-linktype="external">Wskazówki dotyczące WF: usługi przepływu pracy
  Zawiera przykładowe instrukcje krok po kroku dotyczące przeprojektowania przepływów pracy, które implementują usługi sieci Web Windows Communication Foundation (WCF) (powszechnie nazywane usługami przepływu pracy) utworzone w WF3 w celu używania WF4, w przypadku typowych scenariuszy dla działań out-of-box.

  Zobacz też

 • Interop

Dodatkowe zasoby

Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik migracji sprzętu Hitachi C2114te