Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc

Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc to kompletny zestaw informacji, który zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące połączenia i przyłączenia urządzenia Asus Pn40 Bc602mc. Podręcznik zawiera także informacje na temat odpowiednich typów kabli i okablowania, które należy użyć do połączenia urządzenia z siecią. Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, ustawiania i używania urządzenia, aby zapewnić jak najlepsze wyniki. Podręcznik zawiera również informacje na temat aktualizacji oprogramowania i naprawy urządzenia w przypadku awarii.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc

Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Ultrakompaktowa konstrukcja z łatwą wymianą komponentów

Nowy Mini PC PN40 firmy ASUS to idealne rozwiązanie zarówno do zastosowań domowych, jak i biznesowych, zapewniające szybką, a równocześnie bardzo cichą pracę i wyposażone w najnowszy procesor Intel® Celeron® lub Pentium® Sliver, jak również konstrukcję bez wentylatorów*. ASUS Mini PC PN40 jest kompaktowy i lekki, mierzy zaledwie 115 x 115 x 49 mm i waży tylko 700 g. Posiada on wygodny wysuwany panel umożliwiający łatwą wymianę komponentów przy użyciu jedynie śrubokręta. Oferuje także bogate opcje łączności, w tym USB 3. 1 Gen 1 Type-C do szybkiej transmisji danych i gniazdo VGA lub port szeregowy umożliwiający podłączanie urządzeń pracujących w trybie legacy, co zapewnia Ci elastyczną kompatybilność w szerokim zakresie możliwych zastosowań.

*Wersja bez wentylatorów jest dostępna wyłącznie dla wybranych modeli


Elastyczność

Łatwa aktualizacja sprzętowa

Wygodny dla użytkownika wysuwany panel obudowy pozwala dodać lub wymienić dysk M. 2 SSD, 2, 5-calowy dysk HDD lub SSD, a także moduły pamięci – w dwóch prostych krokach i korzystając jedynie ze śrubokrętu. Dostępne są również wersje typu bare-bone*, zapewniające Ci maksymalną elastyczność w zakresie dostosowania systemu.

* Dostępność wersji barebone zależy od modelu i regionu

Elastyczność

Konstrukcja z dwoma dyskami

ASUS Mini PC PN40 możesz wyposażyć w dysk SSD M. 2* lub dysk eMMC, jak również 2, 5 calowy dysk HDD lub SSD. Pozwala Ci to na stworzenie spersonalizowanej konfiguracji dysków, zapewniającej równowagę pomiędzy szybkością pracy a pojemnością, która będzie idealnie pasowała do Twoich konkretnych potrzeb.

*Obsługa złącza M. 2 zależy od modelu

Wzornictwo

Nowoczesny design, oszczędzający miejsce na biurku

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu z eleganckimi liniami i stylowemu wykończeniu o strukturze szczotkowanego metalu mini komputer ASUS PN40 z łatwością wtopi się w każdy wystrój wnętrza. Ten kompaktowy i lekki komputer o wymiarach 115 x 115 x 49 mm waży jedynie 700 g, dzięki czemu możesz go umieścić praktycznie w każdym miejscu, a nawet masz możliwość zamontowania go z tyłu monitora w celu stworzenia oszczędzającego miejsce na biurku rozwiązania na zasadzie wszystko w jednym.

 • Otwory wentylacyjne

  Nowoczesna, stylowa konstrukcja

  Kompatybilność z uchwytem VESA

  Wydajność

  Wysoka wydajność do codziennej wielozadaniowości

  ASUS Mini PC PN40 jest napędzany jednym z najnowszych procesorów Intel® Celeron® lub Pentium® Sliver, które oferują nawet o 36% wyższą wydajność do codziennej wielozadaniowości niż CPU poprzedniej generacji. Zapewnia Ci to płynne i responsywne wrażenia w szerokiej gamie zastosowań.

  * Narzędzia testowe: PassMark PerformanceTest™ (1023 build)| 3DMarkV2. 4. 4180 | SysMark2014
  * Konfiguracja testowa: PN40 with Intel® Celeron® Processor N4000 vs UN45H with Intel® Celeron® Processor N3060

  Szybsza i lepsza pamięć RAM DDR4

  Dzięki zastosowaniu pamięci DDR4 2400 MHz, która zapewnia 1, 5 raza wyższe prędkości i o 20% lepszą efektywność energetyczną niż DDR3 1600 MHz, ASUS Mini PC PN40 zapewnia doskonałą wydajność do codziennych zadań wykonywanych na komputerze.

  Opcje łączności

  Superszybka łączność i obsługa urządzeń pracujących w trybie legacy

  ASUS Mini PC PN40 oferuje wiele opcji łączności, w tym jedno gniazdo USB 3. 1 Gen 1 Type-C i trzy gniazda USB 3. 1 Gen 1 do superszybkich transferów danych, jak również gniazda HDMI i Mini DisplayPort do podłączania kilku monitorów. Dla jeszcze większej elastyczności użytkowania można wybrać konfigurację mini komputera ASUS PN40 z gniazdem VGA lub z portem szeregowym do obsługi różnych urządzeń pracujących w trybie legacy.

  *Dostępność elastycznego doboru gniazd I/O zależy od modelu i regionu

  Produktywność

  Niesamowita rozdzielczość 4K UHD i obsługa dwóch monitorów

  ASUS Mini PC PN40 jest wyposażony w zintegrowany układ grafiki Intel® UHD Graphics 600, dzięki czemu masz możliwość oglądania filmów w oszałamiającej jakości 4K UHD. Obsługa dwóch monitorów pozwoli Ci rozszerzyć swoją przestrzeń roboczą na dwa ekrany, zwiększając efektywność pracy i zapewniając bardziej komfortowe wrażenia.

  2

  Niezależne monitory

  4K

  Rozdzielczość monitora

  0

  Wymagana jest dodatkowa karta graficzna

  Oszczędność energii

  Zmniejsz wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie obniżając koszty operacyjne

  ASUS Mini PC PN40 wyróżnia się konstrukcją zaprojektowaną z myślą o oszczędności energii oraz jednoczesnej redukcji kosztów operacyjnych Twojego biznesu. Ekologiczne mini komputery ASUS otrzymały kilka najwyższych w swojej branży certyfikacji w zakresie ochrony środowiska, w tym także certyfikat Energy Star. Mini PC PN40 pobiera jedynie około 6, 4 W w trybie bezczynności i jest również niesamowicie cichy, z emisją hałasu na poziomie zaledwie 20, 6 dB w trybie bezczynności. Jest on również dostępny w wersji bez wentylatorów*, która funkcjonuje w całkowitej ciszy, niezależnie od obciążenia.

  *Wersja bez wentylatorów jest dostępna wyłącznie dla wybranych modeli
  *Konfiguracja testowa: PN40 | Windows 10 Pro-64bit | Intel® J4005 Processor | Samsung DDR4 2133MHz 8Gx1 | SEAGATE 2. 5” 1TB HDD

  Długa żywotność oraz wygodne zarządzanie

  Model stabilności korporacyjnej (CSM)

  Program Stabilności Korporacyjnej ASUS (CSM) to inicjatywa stworzona w celu zapewnienia przedsiębiorstwom stabilnych dostaw produktów oraz lepszego wsparcia posprzedażowego. Każdy zakup komputera mini PC objętego programem CSM upoważnia klienta do zainstalowania ASUS Control Center (w wersji CSM Edition o wartości 60 $)*. Jest to pakiet oprogramowania klasy serwerowej umożliwiający zaawansowane sterowanie infrastrukturą IT i monitorowanie jej. Produkty ASUS objęte programem CSM charakteryzują się również bardzo stabilną strategią rozwoju i oferują 36 miesięczną gwarancję na dostępność zaopatrzenia, dzięki czemu klienci nie muszą się już martwić przerwami w dostępności produktów lub zbyt długim oczekiwaniem na części zamienne.

  Dowiedz się więcej

  * Oferta programu może się różnić w zależności od regionu. Więcej informacji można uzyskać od swojego lokalnego przedstawiciela handlowego.

  KorzyściCechy mini PC CSM
  Zarządzanie serweremASUS Control CenterStabilne zaopatrzeniePonad 36-miesięczny cykl życia produktu

  *rozpoczynając od daty wydania produktu

  Ostrzeżenie EOL na sześć miesięcy wcześniejKontrola ECN

  *na życzenie

  Inne wsparcieWindows 10 oraz Pre-WHQL Ready

  Niezawodność

  Doskonałość uzyskana poprzez testy

  Mini komputery ASUS są poddawane rygorystycznym testom w zakresie hałasu, wibracji, odporności na upadki i szoki termiczne, aby zagwarantować, że spełnią one standardy firmy ASUS oraz wymagania branżowe. Zapewniamy, że Twój ASUS Mini PC sprosta ekstremalnym warunkom, poczynając od suchego mrozu -40°C, aż po wilgotne i gorące środowisko z temperaturą przekraczającą 60°C, także przez dłuższy okres czasu.

  Test wibracji

  Test upadku

  Test portów

  Test temperatury i wilgotności

  Test hałasu

  Test napięcia i częstotliwości

  ASUS is tajwańska, międzynarodowa firma zajmująca się sprzętem komputerowym i elektroniką użytkową która została założona w 1989 roku. Firma ASUS, poświęcona tworzeniu produktów dla dzisiejszego i przyszłego inteligentnego życia, jest światową marką nr 1 w zakresie płyt głównych i gier, a także jednym z trzech największych producentów notebooków konsumenckich.

  ASUS jest Tajwańczykiem międzynarodowa firma zajmująca się sprzętem komputerowym i telefonicznym oraz elektroniką z siedzibą w dystrykcie Beitou w Tajpej na Tajwanie. Jej produkty obejmują komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, telefony komórkowe, sprzęt sieciowy, monitory, routery Wi-Fi, projektory, płyty główne, karty graficzne, pamięci optyczne, produkty multimedialne, urządzenia peryferyjne, urządzenia do noszenia, serwery, stacje robocze i tablety. Firma jest również producentem oryginalnego sprzętu (OEM).

  Asus jest piątym co do wielkości dostawcą komputerów PC na świecie pod względem sprzedaży według stanu na styczeń 5 r. Asus pojawia się w Tydzień biznesu's Rankingi „InfoTech 100” i „Asia's Top 10 IT Companies” oraz zajęła pierwsze miejsce w kategorii Sprzęt IT w ankiecie 2008 Taiwan Top 10 Global Brands o łącznej wartości marki 1. 3 miliarda USD.
  PrzemysłSprzęt komputerowy
  Elektronika
  Sprzęt sieciowy
  Założony2 kwietnia 1989; 32 lat temu
  ZałożycieleTed Hsu, MT Liao, Wayne Tsiah, TH Tung, Luca DM
  CentralaDystrykt Beitou, Tajpej,

  Tajwan

  Obsługiwany obszar

  na świecie

  Kluczowi ludzie

  • Jonney shih (Prezes i Chief Branding Officer)
  • Jonathana Tsanga (Wiceprezes)
  Produkty
  • Komputery osobiste
  • monitory
  • projektory
  • Płyty główne
  • karty graficzne
  • pamięć optyczna
  • peryferia
  • wearables
  • serwery
  • workastacji

  Liczba pracowników

  14, 700 (2020)
  Strona internetowawww. com

  Adres siedziby firmy Asus w USA

  AsusTeK komputer, Inc.

  800 Korporacyjna droga
  Fremont, Kalifornia 94539

  Skontaktuj się z Asus Polska

  Numer telefonu: (510) 739-3777
  Numer faksu: (510) 608-4555
  Strona internetowa: http://www. com/US/
  E-mail: Wyślij e-mail do Asusa USA

  Asus Kierownictwo USA

  CEO: Jerry Shen
  Dyrektor Finansowy: Raymond Chen

  Szukaj

  Obudowa komputera do gier ASUS TUF GT301 Zawartość zestawu akcesoriów A Zasilacz / Śruby napędowe 3. 5” x x8 B Płyta główna / Śruby napędowe 2. 5” x x25 C Narzędzie dystansowe x1 D Opaski kablowe x8 E Wieszak na słuchawki x1 F Śruba wieszaka na słuchawki x1 G Gumki uchwytu VGA x2 H Instrukcja instalacji paska na rzep x3 Zdejmij…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika obudowy komputera do gier ASUS TUF GT301”

  Dwuzakresowy router WiFi ASUS ZenWiFi XD4 PlusAX1800Model: XD4 PlusSkrócona instrukcja obsługi Objaśnienia sprzętu XD4 Plus Overview Dane techniczne: Zasilacz prądu stałego Wyjście prądu stałego: +12 V przy prądzie maks. 1. 5 A Temperatura pracy 0~40oC Przechowywanie 0~70oC Wilgotność podczas pracy 50~90% Przechowywanie 20~90% Przed konfiguracją Kroki konfiguracji jednego routera SUGERUJEMY… Kroki konfiguracji AiMesh [aplikacja] Zaloguj się do istniejącego…

  Kontynuuj czytanie „ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 1 zestaw, biały podręcznik użytkownika”

  Dwuzakresowy router WiFi ASUS ZenWiFi XD4 PlusAX1800Model: XD4 PlusSkrócona instrukcja obsługi Objaśnienia sprzętu XD4 Plus Overview Dane techniczne: Zasilacz prądu stałego Wyjście prądu stałego: +12 V przy prądzie maks. 5 A Temperatura pracy 0~40oC Przechowywanie 0~70ºC Wilgotność podczas pracy 50~90% Przechowywanie 20~90% Przed konfiguracją Przygotowanie do konfiguracji systemu Wi-Fi AiMesh Aplikacja ASUS Router Pobierz bezpłatnie Router ASUS…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika dwuzakresowego zestawu dwuzakresowego ASUS XD4 Plus ZenWiFi AX Mini XD4 AX1800”

  Instrukcja obsługi dwuzakresowego routera WiFi ZenWiFi XD4 Plus AX1800| AX1800 Dwuzakresowy router Wi-Fi ZenWiFi XD4 Plus Router Overview * Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://asus. click/ZenWiFiXD4Plus Dane techniczne: Zasilacz prądu stałego Wyjście prądu stałego: +12 V przy prądzie maks. 5 A Temperatura pracy Temperatura 0–40°C Przechowywanie 0–70°C Wilgotność podczas pracy 5090% Przechowywanie 20-90% PAP 22 COLLEZIONE DI CARTA …

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika dwuzakresowego routera WiFi ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800”

  Płyta główna ASUS Tuf Gaming H770-Pro Wi-Fi Układ płyty głównej Oświadczenie dotyczące Australii Od 1 stycznia 2012 r. na wszystkie produkty firmy ASUS mają zastosowanie zaktualizowane gwarancje, zgodnie z australijskim prawem konsumenckim. Aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące gwarancji na produkt, odwiedź stronę https://www. com/support/. Nasze towary posiadają gwarancje, których nie można wykluczyć na mocy australijskiego prawa konsumenckiego. Masz prawo do…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika płyty głównej ASUS Tuf Gaming H770-Pro Wifi”

  Płyta główna ASUS Prime Z390-A

  Dwuzakresowy router Wi-Fi ASUS TUF-AX6000 ROUTER OVERVIEW Dioda LED 2. 5G WAN (Internet) Port 2. 5G LAN LAN 1~4 diody LED Porty LAN 1~4 Dioda LED 2. 5G LAN Port 2. 5G WAN (Internet) Dioda Wi-Fi Przycisk resetowania Dioda LED zasilania Przycisk WPS Przycisk zasilania Port USB 3. 2 Gen 1 Zasilanie (DCIN) port CONNECTION zrestartuj modem i upewnij się, że jego połączenie jest gotowe…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika dwupasmowego routera Wi-Fi ASUS TUF-AX6000”

  Skrócona instrukcja obsługi Dwuzakresowy router WiFi ASUS ZenWiFi XD4S AX1800 Model: XD4S Objaśnienia sprzętu Podłącz adapter do portu DCIN. Dioda LED zasilania zaświeci się, gdy sprzęt będzie gotowy. Koniec XD4Sview Port WAN/LAN Podłącz modem do tego portu za pomocą kabla sieciowego. Port LAN Podłącz komputer do sieci LAN…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika dwuzakresowego routera WiFi ASUS ZenWiFi XD4S AX1800”

  Serwery i stacje robocze PRO E500 G7 Podręcznik użytkownika Lista części serwisowych Poniższe ilustracje przedstawiają komponenty PRO E500 G7/WS750T. (Model na ilustracji może nie być taki sam, bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w SN) Element Opis Nr części W580/SYS Płyta główna 90SB09S0-M0XBN0 Zasilacz ATX 300 W PCA022-ZAAG REV:G Zasilacz 0A100-00152000 KABEL SATA 7-stykowy …

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika serwerów i stacji roboczych ASUS PRO E500 G7”

  Napęd dysków optycznych ASUS DRW-24B1ST Wewnętrzny dysk DVD Informacje dotyczące bezpieczeństwa Przed instalacją i użyciem napędu należy przestrzegać następujących środków ostrożności. Uwagi dotyczące instalacji Nie umieszczaj tego urządzenia w niestabilnej pozycji ani na wibrujących powierzchniach. Nie umieszczaj tego urządzenia w miejscu bezpośrednio nasłonecznionym lub wilgotnym lub damp miejsca. Nie używaj ani nie umieszczaj tego urządzenia…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika wewnętrznego dysku DVD napędu optycznego ASUS DRW-24B1ST”

 • Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik połączeń i okablowania Asus Pn40 Bc602mc