Procedury instalacji uaktualnienia Dewalt Dcd240

Instalowanie uaktualnienia Dewalt Dcd240 może być łatwym i bezproblemowym procesem, jeśli jest ono poprawnie przeprowadzone. Konieczne jest upewnienie się, że wszystkie wymagane oprogramowanie jest aktualne, a wszystkie niezbędne elementy są właściwie zainstalowane. Aby zacząć, należy upewnić się, że posiadany system jest zgodny z uaktualnieniem, a następnie pobrać najnowszą wersję uaktualnienia. Należy pamiętać, aby wyłączyć wszystkie programy przed instalacją, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces instalacji. Po zakończeniu instalacji, należy sprawdzić, czy system jest prawidłowo uruchomiony i czy wszelkie aktualizacje działają poprawnie.

Ostatnia aktualizacja: Procedury instalacji uaktualnienia Dewalt Dcd240

Czym jest system operacyjny Microsoft Windows 11?

Windows 11 jest kolejną główną wersją systemu operacyjnego (OS) Windows, której wydanie Microsoft planuje na koniec 2021 roku. Microsoft nie wypuszczał na rynek nowej wersji systemu Windows od 6 lat, ponieważ system operacyjny Windows 10 był stale aktualizowany. Więcej informacji dostępnych jest poniżej, w części poświęconej często zadawanym pytaniom (FAQ) o Windows 11.

Jaka jest różnica między systemami Windows 10 i Windows 11?

System Windows 11 posiada wszystkie możliwości i zabezpieczenia systemu Windows 10 oraz przeprojektowany i odświeżony wygląd. Pojawiają się także nowe narzędzia, dźwięki i aplikacje. Każdy szczegół został przemyślany. Wszystko to składa się dla Ciebie na odświeżające wrażenia z korzystania z komputera.

Kiedy można kupić komputer ze wstępnie zainstalowanym systemem Windows 11?

Komputery ze wstępnie zainstalowanym systemem Windows 11 będą dostępne przed końcem 2021 roku.

Czy moje akcesoria będą działać z systemem Windows 11?

Jeśli posiadane akcesoria działały w systemie Windows 10 i spełniają wymagania systemu Windows 11, powinny działać pod systemem Windows 11. Jeśli chcesz się upewnić, skontaktuj się z producentem akcesoriów.

Chcę teraz kupić komputer. Czy będę mieć możliwość zainstalować później system Windows 11?

Większość sprzedawanych obecnie komputerów z systemem Windows 10 będzie można uaktualnić do systemu Windows 11. Aby możliwe było uaktualnienie komputera do systemu Windows 11, musi on spełniać minimalne specyfikacje sprzętowe, a do niektórych funkcji wymagany jest określony sprzęt. Plan wprowadzenia uaktualnienia jest wciąż finalizowany, ale ma się rozpocząć pod koniec 2021 roku i trwać do 2022 roku. Konkretne przedziały czasowe różnią się w zależności od urządzenia.

Kiedy będzie można uaktualnić urządzenie z systemem Windows 10 do systemu Windows 11?

Jeśli istniejący komputer z systemem Windows 10 jest wyposażony w najnowszą wersję systemu Windows 10 i spełnia minimalne specyfikacje sprzętowe, będzie można go uaktualnić do systemu Windows 11. Plan wprowadzania uaktualnienia jest wciąż finalizowany, ale dla większości urządzeń używanych już dziś, spodziewamy się, że będzie ona gotowa na początku 2022 roku. Nie wszystkie komputery z systemem Windows 10, które kwalifikują się do uaktualnienia do systemu Windows 11, otrzymają możliwość uaktualnienia w tym samym czasie.  Aby sprawdzić, czy komputer kwalifikuje się do uaktualnienia, można pobrać i uruchomić aplikację PC Health Check. Po rozpoczęciu akcji uaktualniania możesz sprawdzić, czy jest ono gotowe dla Twojego urządzenia, przechodząc do Settings (ustawienia) > Windows Updates (aktualizacje systemu Windows). 

Jakie są minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11?

Minimalne wymagania sprzętowe są dostępne tutaj.

Skąd mam wiedzieć, czy mój obecny komputer z systemem Windows 10 spełnia wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania, możesz pobrać i uruchomić aplikację PC Health Check, aby określić, czy Twój komputer kwalifikuje się do uaktualnienia do systemu Windows 11.

Co zrobić, jeśli mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych? Czy mogę unowocześnić osprzęt mojego komputera?

Jeżeli korzystasz z produktu ASUS (na przykład: notebooka, komputera stacjonarnego lub komputera All-in-One), jego osprzęt nie nadaje się do unowocześnienia. (takie jak procesor, TPM itp. )

Co zrobić, jeśli mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych? Czy mogę pozostać przy systemie Windows 10?

Tak! Windows 10 nadal jest wspaniałą wersją systemu Windows. Microsoft zobowiązał się do wspierania systemu Windows 10 do 14 października 2025 roku.

Skąd będę wiedzieć, kiedy uaktualnienie będzie dostępne dla mojego komputera z systemem Windows 10?

Uaktualnianie do systemu Windows 11 rozpocznie się pod koniec 2021 roku i będzie kontynuowana do 2022 roku. W tym czasie będziemy przeprowadzać zakulisowe testy i walidację dla twojego konkretnego komputera. Usługa Windows Update poinformuje, czy i kiedy komputer będzie się kwalifikował. Możesz to sprawdzić przechodząc do Settings (ustawienia) > Windows Update.

Ile kosztuje uaktualnienie z systemu Windows 10 do systemu Windows 11?

To nic nie kosztuje. Ale tylko komputery z systemem Windows 10, które działają na najbardziej aktualnej wersji systemu Windows 10 i spełniają minimalne specyfikacje sprzętowe, będą mogły przeprowadzić uaktualnienie. Możesz sprawdzić, czy masz najnowsze aktualizacje dla systemu Windows 10 w Settings (ustawienia) > Windows Update.

Jaka jest różnica między uaktualnieniem a aktualizacją?

Aktualizacja może zawierać poprawki błędów i zabezpieczeń oraz nowe funkcje w danej wersji systemu Windows. Mają one tendencję do rozwijania się w ciągu roku. Uaktualnienie to zmiana wersji — na przykład przejście z systemu Windows 10 na system Windows 11 lub zmiana edycji z Windows Home na Windows Pro.

Jak długo będzie trwała oferta bezpłatnego uaktualnienia?

Oferta bezpłatnego uaktualnienia nie ma określonej daty zakończenia dla kwalifikujących się systemów. Microsoft zastrzega sobie jednak prawo do ostatecznego zakończenia wsparcia dla darmowej oferty. Ta data końcowa nie będzie wcześniejsza niż rok od dnia ogłoszenia ogólnej dostępności.

Czy mogę nadal korzystać z systemu Windows 10?

Tak. Nie musisz uaktualniać systemu do wersji Windows 11. Microsoft będzie wspierał system Windows 10 do 14 października 2025 roku.

Jeżeli odrzucę uaktualnienie, to czy mogę zmienić zdanie i przeprowadzić uaktualnienie później?

Tak. Jeżeli oferta uaktualnienia została przez Ciebie początkowo odrzucona, uaktualnienie możesz przeprowadzić, przechodząc do Settings (ustawienia) > Windows Update.

Czy system Windows 11 zajmuje więcej miejsca na dysku mojego komputera niż system Windows 10?

Nie. Windows 11 i Windows 10 wymagają mniej więcej tyle samo miejsca na dysku. Podczas procesu uaktualniania wymagane jest jednak dodatkowe miejsce. System Windows wyczyści to dodatkowe miejsce na dysku około 10 dni po zakończeniu uaktualnienia.

Czy Windows 11 zastąpi Windows 10?

Windows 11 to najnowsza wersja systemu Windows. Microsoft będzie jednak wspierał system Windows 10 do 14 października 2025 roku.

Co się stanie z moimi plikami po uaktualnieniu do systemu Windows 11?

Domyślnie, wszystkie pliki i dane zostaną przeniesione. Zalecamy jednak utworzenie kopii zapasowej plików przed instalacją. Dowiedz się więcej o usłudze tworzenia kopii zapasowej folderów komputera w OneDrive.

Czy po uaktualnieniu mogę powrócić do systemu Windows 10, jeśli nie podoba mi się system Windows 11?

Tak. Po zainstalowaniu uaktualnienia do systemu Windows 11 można w ciągu 10 dni powrócić do systemu Windows 10, zachowując przy tym pliki i dane, które zostały przeniesione. Po upływie 10 dni należy utworzyć kopię zapasową danych i przeprowadzić "czystą instalację", aby powrócić do systemu Windows 10.

Jeśli potrzebujesz wrócić do systemu Windows 10 po upływie 10 dni od aktualizacji do Windows 11, skontaktuj się ze Wsparciem technicznym ASUS, aby uzyskać więcej informacji.

Uwaga: W przypadku laptopów i desktopów dla graczy możesz użyć narzędzia ASUS Recovery, aby przywrócić system do ustawień fabrycznych. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o Wprowadzeniu do ustawień fabrycznych MyASUS (ASUS Recovery).

Czy po uaktualnieniu mogę wrócić do systemu Windows 10, jeśli nie spodoba mi się system Windows 11?

Tak. Po zainstalowaniu uaktualnienia do systemu Windows 11 przez 10 dni można powrócić do systemu Windows 10, zachowując pliki i dane, które zostały przeniesione. Po upływie 10 dni należy utworzyć kopię zapasową danych i przeprowadzić "czyszczenie instalacji", aby powrócić do systemu Windows 10.

Jak długo trwa instalacja systemu Windows 11?

Pobieranie i instalowanie systemu Windows 11 będzie najprawdopodobniej trwało dłużej niż typowa aktualizacja funkcji systemu Windows 10. Podczas pobierania systemu Windows 11 możesz korzystać z komputera, a następnie możesz zaplanować instalację w określonym czasie, kiedy nie planujesz korzystać z komputera.

Czy mogę uaktualnić komputer z systemem Windows 10 do systemu Windows 11, jeśli pracuję w trybie S?

Jeśli komputer spełnia minimalne specyfikacje sprzętowe, można uaktualnić system Windows 10 Home Edition w trybie S do systemu Windows 11 Home Edition w trybie S. Jeśli na komputerze z systemem Windows 10 jest uruchomiona edycja Pro w trybie S, w celu uaktualnienia do systemu Windows 11 Pro należy przełączyć się z trybu S. System Windows 11 Pro Edition nie jest dostępny w trybie S.

Czy na naprawdę starym komputerze można uruchomić system Windows 11?

Aby sprawdzić, czy komputer kwalifikuje się do uaktualnienia do systemu Windows 11, można pobrać i uruchomić aplikację 

Powyższe informacje pochodzą od firmy Microsoft; więcej informacji można znaleźć na witrynie internetowej Windows 11 firmy Microsoft.

Jeżeli korzystasz z urządzeń Windows w biznesie, więcej informacji możesz uzyskać zapoznając się częścią poświęconą często zadawanym pytaniom (FAQ) poniżej: 

 • Skąd będę wiedzieć, kiedy uaktualnienie do Windows 11 będzie dostępne dla mojego komputera z systemem Windows 10?
  Microsoft prześle powiadomienie, gdy tylko twój komputer zostanie przetestowany i zakwalifikowany do darmowego uaktualnienia. Możesz także uruchomić usługę Windows Update, aby zweryfikować tę kwestię samodzielnie. Pamiętaj, że do całkowitego zakończenia uaktualnienia konieczne jest pobranie zasobów o dużym rozmiarze. Dostawca usług internetowych może w określonych lokalizacjach naliczać stosowne opłaty.
 • Jaką edycję systemu Windows 11 otrzymam po uaktualnieniu?
  Uaktualnienie do Windows 11 obejmuje tę samą edycję, co w przypadku system Windows 10. Urządzenia z zainstalowanym systemem w wersji Windows 10 Pro zostaną uaktualnione do systemu w wersji Windows 11 Pro. Urządzenia pracujące pod systemem w wersji Windows 10 Enterprise zostaną uaktualnione do systemu w wersji Windows 11 Enterprise. Windows 11 Pro nie będzie oferowany w wersji Windows 11 Pro S, dlatego celem uaktualnienia należy przełączyć się z trybu S.
 • Które urządzenia i programy są kompatybilne?
  Oczekuje się, że większość oprogramowania i akcesoriów, które pracowały z systemem Windows 10, będą pracowały z systemem Windows 11. Szczegółowe informacje na temat danych produktów można uzyskać od wydawcy oprogramowania lub producenta akcesoriów.
 • Czy moje aplikacje, oprogramowani i programy, które mam zainstalowane pod systemem Windows 10 będą działały pod systemem Windows 11? Czy program AppAssure jest kompatybilny z Windows 11?
  Tak. Jednym z priorytetów Microsoft jest to, aby aplikacje współdziałały z najnowszą wersją naszego oprogramowania, dlatego system Windows 11 był tworzony z myślą o kompatybilności. Jednym ze zobowiązań Microsoft jest to, aby aplikacje działające pod systemami Windows 7/8. 1/10 działały także pod systemem Windows 11. Jeżeli korzystasz z AppAssure, Microsoft pomoże nieodpłatnie w zagwarantowaniu kompatybilności. AppAssure to usługa, która pomaga klientom rozwiązywać problemy z aplikacjami, które mogą się pojawić wraz z uruchomieniem najnowszej wersji oprogramowania Microsoft. Usługa AppAssure jest dostępna nieodpłatnie dla zakwalifikowanych klientów, którzy dysponują co najmniej 150 licencjami. Więcej informacji na temat wymogów dotyczących kwalifikacji, zapoznaj się treścią tej strony. Odwiedź stronę AppAssure i zaloguj się, aby przesłać swój wniosek o wsparcie dla dedykowanego menedżera AppAssure. Jeżeli masz problemy z prezesłaniem wniosku o wsparcie, prześlij wiadomość na adres ACHELP@microsoft. com, a jeden z członków zespołu Microsoft udzieli Ci pomocy.
 • W przypadku systemu Windows 10 Microsoft zmusił mnie do wprowadzenia znaczących zmian w moich procesach IT, podejściu do zarządzania i wykorzystywanych narzędziach. Wprowadzenia jakich zmian będzie ode mnie oczekiwane w przypadku nowej wersji systemu?
  Windows 11 jest oparty na tych samych fundamentach, co Windows 10, dlatego będzie obsługiwał te same narzędzia do zarządzania, z których korzystasz pod systemem Windows 10.
 • Co to obwieszczenie oznacza dla systemu Windows 10?
  System Windows 10 będzie wspierany do 14 października 2025 r., tak jak zostało to oryginalnie zakomunikowane. Klienci korzystający z wydań objętych długookresową usługą serwisową (LTSC i LTSB) będą wspierani także po ogłoszonej dacie końca wsparcia.
 • Jak wygląda ścieżka aktualizacji z Windows 10 do Windows 11? W mojej organizacji nadal korzystamy z systemu Windows 7 na niektórych urządzeniach. Jeżeli te urządzenia spełnią wymagania sprzętowe, to czyich systemy będzie można uaktualnić do wersji Windows 11?
  Większość dostępnych obecnie w sprzedaży urządzeń może zostać uaktualniona do wersji Windows 11. Wyboru będzie można dokonać spośród następujących opcji: uaktualnienie, wyczyszczenie instalacji lub zainstalowania Windows 10 celem uaktualnienia do Windows 11. W przypadku urządzeń z systemem Windows 7, które spełniają wymogi sprzętowe, musisz wyczyścić instalację lub zainstalować nowszą wersję systemu celem bezpośredniego uaktualnienia do wersji Windows 11.
 • Jakie są korzyści i wartościowe propozycje dla przyszłych użytkowników systemu Windows 11 Enterprise?
  Windows 11 to znajomy, ale odświeżony interfejs, który pozwala zwiększać produktywność i poprawia wrażenia użytkowników końcowych ze współpracy, zachowując jednocześnie spójność zarządzania IT urządzeniami.
 • Jak wygląda proces aktywacji i dostarczania uaktualnienia dla moich zdalnych użytkowników? Czy jest taki sam, jak w przypadku systemu Windows 10?
  System Windows 11 został stworzony na bazie tego samego jądra, co system Windows 10, dlatego twoje wrażenia z korzystania z nowego systemu będą podobne do wrażeń już Ci znanych.
 • Korzystam z funkcji autopilotażu systemu Windows do przygotowywania urządzeń dla użytkowników końcowych. Czy funkcja Windows AutoPilot będzie dostępna pod systemem Windows 11?
  Tak. Funkcja Windows AutoPilot dla urządzeń z systemem Windows 11 będzie dostępna.
 • Czy wszystkie programy bezpieczeństwa dostarczane przez zewnętrznych wydawców oprogramowania będą działały pod systemem Windows 11, tak jak działają pod systemem Windows 10? Czy muszę uaktualniać te rozwiązania do najnowszych wersji zanim będą działały pod systemem Windows 11, tak jak działają pod systemem Windows 10, by zagwarantować ich kompatybilność z systemem Windows 11?

Powyższe informacje pochodzą od firmy Microsoft; więcej informacji można znaleźć na witrynie internetowej Windows 11 dla biznesu firmy Microsoft.

WinFkd wer. 2022. 04. 11 (procedury wer.. 11)

Proceduraaktualizacji programu (wykonaj je�li na komputerze jest ju� zainstalowanyprogram):
Przedwykonaniem instalacji programu na terminalu nale�y wykona� aktualizacje bazydanych na serwerze SQL.

 1. Zako�cz dzia�anie programu.
 2. Zainstaluj program WinFkd.Post�puj wg wskaz�wek instalatora.
 3. Uruchom program. Sprawd�, czy uruchomi�a si� w�a�ciwawersja programu.
instalacji i aktualizacji bazy danych (procedura przeznaczona wy��cznie dlaopiekun�w systemu:
wykonaniem aktualizacji bazy danych na serwerze nale�y wykona� jejarchiwizacje.

 • Zainstaluj program WinFkd_Instalator_bazy_danych. Post�puj wgwskaz�wek instalatora.
 • pierwszej instalacji programu:
  Przedwykonaniem instalacji programu na terminalu nale�y zainstalowa� serwer SQL ibaz� danych.

 • Zainstaluj�rodowisko na terminalu.
 • Zainstaluj program WinFkdPost�puj wg wskaz�wek instalatora.
 • W pliku konfiguracyjnym C:\WinSigma\WinFkd\WinFkdCnf. xml w sekcji <dataSource> okre�llokalizacje serwera SQL wg schematunazwa_serwera\nazwa_instancji
  np.
  <dataSource>firmasrv\sqlexpress</dataSource>
 • Korzystaj�c z narz�dzia do zarz�dzania serwerem SQLServer Management Studio przydziel uprawnienia dost�pu do bazy danychposzczeg�lnym u�ytkownikom.
 • Zaktualizuj komponent Windows Update do Microsoft Update. Umo�liwi to automatyczn� aktualizacje komponent�w SQL wraz zaktualizacj� systemu Windows.
 • W��czaktualizacje automatyczne Microsoft Update.
 • Historia:

  2022-04-11
  Podczas ksi�gowania przez "Szablon Faktura" jest widocznekonto bankowe kontrahenta. Dodany szablon ksi�gowania wyci�g�w z mBank, wi�cejznak�w na numer faktury (40).

  2020-12-16
  Poprawionyb��d wyst�puj�cy podczas przegl�dania transakcji je�eli w polu �Tre�� jestwi�cej znak�w ni� 20: Ksi�ga g��wna/Konta ksi�gowe/Obroty/Transakcje

  2020-05-21
  Modyfikacja �rodowiska raport�w w zwi�zku z rozszerzeniem pola tre�� do40 znak�w.
  Baza bez zmian.
  Info dotycz�ce MPP:

  Faktury do zap�aty metod� MPP nale�y podczasksi�gowania oznaczy� p�atno�ci�: Przelew MPP. Podczas generowania plikuprzelew�w tak oznaczona faktura zapisywana jest w pliku w formacie w�a�ciwymdla MPP. Kwota VAT dla przelewu pobierana jest z konta 22* strona WN dekretu.Je�eli u�ytkownik systemu u�ywa innego konta ni� 22* do ksi�gowania VAT,w�wczas serwis SIGMA zmieni ten wzorzec zapisany w tabeli �parametry�. KwotaVAT pobrana do przelewu widoczna jest na raporcie �Wyeksportowane przelewy�

  2020-02-26

  Dzienniki |faktura szablon | arkusz � dodano funkcj� wczytania dokumentu z pliku.
  Pliki powinny znajdowa� si� w katalogu c:\winsigma\winfkd\import (w nimpodkatalogi dostawc�w z plikami). Je�li katalog jest w innej lokalizacji kt�ranie mo�e zosta� zmieniona to mo�na utworzy� junkcj�:
  ��������������� mklink/j c:\winsigma\winfkd\import Istniej�cyKatalogZPlikami
  Pliki musz� mie� forma Fiskasa (StawkaVAT1xx, Ilo��, CenaNetto)

  Poprzednie wersje nieudokumentowane w historii

  2017-03-09
  Raporty dladekret�w przyrostowych drukowane s� w spos�b ci�g�y. Bez formatowania grupraportu na jednej stronie.

  2016-12-09
  W zwi�zku znow� struktur� pliku JPK_VAT(2) obowi�zuj�c� od stycznia 2017r wprowadzonezosta�y nast�puj�ce modyfikacje:
  1. Na makietach �Rejestry VAT zakupu� i �Rejestry VAT sprzeda�y� zosta�azmieniona nazwa pola �Data dokumentu� na �Data wystaw. dokumentu�. Do tego polanale�y wpisywa� dat� wystawienia dokumentu zakupu lub sprzeda�y.
  W nowej strukturze JPK_VAT(2) to pole wymagane jest r�wnie� dla dokument�wzakupowych.
  2. Na makietach �Szablon Faktura� zosta�o dodane pole: Data wyst.dokumentu�. Dane z tego pola zapisywane s� do pola:�Data wystaw. Dokumentu� Rejestr�w VAT zakupui sprzeda�y. W dziennikach do pola �Data dokumentu� zapisywane jest jakdotychczas pole �Data dokumentu� z Szablonu.
  Wymagana instalacja uaktualnienia bazy danych, i programu.
  Spos�b ksi�gowania faktur zakupowych poprzez makiet� �Szablon Faktura� wstarszych wersje systemu WinFkd opisany jest nanaszej stronie internetowej.

  2016-11-18
  Poszerzone d�ugo�ci p�l w rejestrach VAT dla �Numer faktury� oraz�Dotyczy faktury� z 20 znak�w na 30 znak�w.
  Usuni�te z menu �Sprawozdania�, nieaktualne sprawozdania w zakresie VAT-7
  Aktualizacja aplikacji wymaga aktualizacji bazy danych.
  Aktualizacj� wykonujemy w uzgodnieniu z kontrahentem.

  2016-05-24
  Aplikacjazawiera raporty generuj�ce pliki JPK. Wymagana instalacja dodatku na baziedanych WinFkd. Dodatek instalujemy indywidualnie.Szczeg�y dotycz�ce u�ytkowania opisane s� na naszej stronie internetowej.Udzielamy r�wnie� konsultacji i wsparcia w zakresie wdro�enia JPK.

  2015-12-21
  Usuni�ty problem korzystania z pomocy przy wyborze konta w raportach dlaokres�w innych ni� bie��cy.
  Poprawiona funkcja sumowania i zaokr�gle� dla deklaracji VAT-7(15).

  2015-09-08
  1. Dodanonow� E-Deklaracj� VAT-7(15) z mo�liwo�ci� definicji powi�za� p�l deklaracji zdanymi programu. Utworzone dane mo�na eksportowa�, a nast�pnie pobiera� doformularzy e-Deklaracji. Dodano nowy raport lokalny: Odsetki od wystawionych i niezap�aconych faktur.
  3. Dodano nowy raport lokalny: Wyeksportowane przelewy.

  2015-05-05
  Modyfikacja programu i procedur. Nale�y instalowa� Program i Aktualizacj� bazdanych.
  W raportachgrupy �Ksi�ga G��wna� dodano mo�liwo�� filtrowania wed�ug NIP kontrahenta.
  Dzi�ki temu mo�na uzyska� informacje o obrotach dla r�nych kierunk�w.
  Pozostawienie pola jako puste wykonuje raport jak w poprzednich wersjach � nieuwzgl�dnia si� symbolu NIP.
  Mo�na stosowa� nast�puj�ce maski dla pola NIP:
  - wpisanie warto�ci NIP spowoduje wykonanie oblicze� tylko dla kont z wpisanymkodem NIP,
  - wpisanie warto�ci: PL* spowoduje wykonanie oblicze� tylko dla kontposiadaj�cych polski NIP tzn. zaczynaj�cy si� od PL lub cyfr.
  - wpisanie warto�ci: XX* spowoduje wykonanie oblicze� tylko dla kont nieposiadaj�cych polskiego NIP.
  - wpisanie warto�ci przedrostka okre�lonego kraju np. DE* spowoduje wykonanieoblicze� tylko dla kont posiadaj�cych ten przedrostek.

  Dodano raporty w zak�adce Sprawozdania/Raportylokalne:
  - Zestawienie sald i obrotow2 pozwalaj�cy na trzy poziomy sumowania zestawienia
  - Zestawienie analityczne transakcji2 pozwalaj�cy na lepsze zag�szczeniewydruku.

  Dodano mo�liwo�� definicji i eksportu do pliku XMLdeklaracji VAT-7(14). Wymagana aktualizacja programu i bazy danych.

  2014-11-24
  W polach w kt�rych podaje si� symbol konta (np. w parametrach raport�w)po wpisaniu fragmentu symbolu i naci�ni�ciu enterpojawia si� pomoc-lista kont. Aby po wpisaniu fragmentu konta nie wywo�a�pomocy nale�y przej�� do nast�pnego pola przy pomocy myszki.
  Przy wprowadzaniu dokumentu ksi�gowego do dziennika lub rejestru po najechaniuwska�nikiem myszki na numer konta po ok. 2 sek. pojawia si� w dymku nazwa konta.

  2014-11-12
  Modyfikacja raportu �Zestawienie historii obrot�w na kontach� Wpodsumowaniu kont na ko�cu pokazywane s� obroty narastaj�co (wraz z BO).

  2014-10-20
  W niekt�rych przypadkach Raport �Zestawienie analityczne transakcji� niepokazywa� nazw kontrahent�w. Poprawiono.

  2014. 07. 29
  Zmiany porz�dkowe.

  Wymagane�rodowisko uruchomieniowe:

  Microsoft. NET Framework 4. 0

  Microsoft Report Viewer 2008SP1 Redistributable

  2013. 12. 20
  Zmiany pod k�tem VAT2014:
  - Zast�pienie na makietach Rejestr�w VAT opisu pola "Data sprzeda�y"opisem "Data wyd. /wyk. us�ugi"

  -Zast�pienie w nag��wkach wydruku Rejestr�w VAT opisu kolumny "Datasprzeda�y" opisem "Data wyd. /wyk us�ugi"

  2013. 10. 07
  Zmiana adresu e-mail do korespondencji.

  2013. 09. 30
  Korekta algorytmu procedury wyszukiwania powt�rzonych faktur w szablonachksi�gowych i dziennikach dokument�w. 27

  Zarz�dzanie przelewami z opcja umo�liwiaj�c� usuni�cie przelew�w.
  Ostrze�enie przed powt�rnym ksi�gowaniem faktur w szablonach ksi�gowych idziennikach dokument�w. 16

  Dodatkowe raporty lokalne
  - Wyszukiwanie pozycji ksi�gowych (multiwyb�r)
  - Sumy rejestr�w VAT (multiwyb�r).
  Do programu w��czony zosta� najnowszy komponent SigmaReportsdo wy�wietlania raport�w.
  Uwaga: Komponent wymaga �rodowiska. NET w wersji 3. 5. 08. 27

  Funkcje udostepniaj�ce dane dla programu GMFak. 23Dodatkowe pola filtru i kolumna data dokumentu w formularzu faktur do zap�aty.
  Dodatkowa kolumna uwagi w formularzu faktur do zap�aty.
  Wczytywanie informacji o sposobach p�atno�ci z dos-owego programu AD z pola uwagi (zapisywanych za pomoc� znacznik�w <P:P>,<P:G>, <P:K>, <P:Z>)
  W formularzu eksportu przelew�w dodatkowa opcja do��czania informacji z polauwagi do numeru faktury.
  W wykazie rachunk�w bankowych dodatkowa kolumna Do��cza� uwagi (Tak/Nie)
  W formularzu faktur do zap�aty s� wy�wietlane tylko faktury zadekretowane tylkow PLN. 19Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �BSBusiness (XML)�. 06. 26Deklaracja VAT-7 wersja 2013 (v. 14). 05. 29Sprawozdania pomocnicze z opcj� wyboru dzia�alno�ci. 24Nazwy kont syntetycznych drukowane s� na zestawieniach z ksi�gi g��wnej. 16Dekretowanie z Dos-owego programu AD na 64 bitowych serwerach SQL (z plik�w XMLtworzonych z plik�w DAxx. DBF i DSxx. DBFza pomoc� programu Dbf2Xml. exe).
  Korekta nag��wka wydruku rejestr�w VAT. 14Instalator bazy danych. 10Dodatkowe pozycje w sprawozdaniu RZSP (B. 2. a - w tym energii, B. a - w tym ze stosunku pracy, B. 6. a - wtym z tyt. ubezpiecze� spo�ecznych)
  Wydruk dokumentu PK
  W zestawieniu historii obrot�w na kontach mo�liwo�� wyboru wydrukuanalitycznego, syntetycznego.
  Dekretowanie sposobu p�atno�ci w dekretach klasycznych i przyrostowych. 26Zestawienie z�ych d�ug�w. 17Deklaracja VAT-7 wersja 2013 (v. 13). 16

  Dekret z danych z programu p�ace uwzgl�dnia dodatkowe s�owa kluczowe Konto1,Konto 2, Konto3 kt�re mo�na wprowadzi� w definicji konta ksi�gowego wzorc�wksi�gowania. W programie P�ace w innych danych osobowych nale�y za�o�y� 3dodatkowe pola o nazwach rozpoczynaj�cej si� od�Konto1�, �Konto2�, �Konto3�.

  2013. 01. 09
  Optymalizacja kwerendy formularza Transakcje nierozliczone.
  W formularzach szablon�w ksi�gowych i rejestr�w VAT wy�wietlany jest NIPkontrahenta.
  Usuni�ty b��d w funkcji�Nowy rokbilansowy� kt�ry powodowa� ustawianie domy�lnej warto�ci opcji �Grupujprzelewy� w formularzy Rachunki bankowe.
  Usuni�ty b��d w szablonie dokumentu kasowego pojawiaj�cy si� przy przekroczeniumaksymalnej liczby znak�w w polach Numer faktury i Uwagi.
  Usuni�ty b��d w szablonie faktury zakupu i sprzeda�y kt�ry pojawia� si� wtrakcie zapisu dekretu w przypadku gdy skasowano wcze�niej wprowadzony wiersz zwykazu warto�ci wg stawek VAT.

  2012. 20
  Poprawiony b��d �InternalQuery Procesor Error: The Query procesorencountered an unexpected error during execution�.
  Dekret z danych z programu p�ace uwzgl�dnia litery W/Z wprowadzone wkonfiguracji dekretu.

  2012. 11. 28
  Dostosowanie procedury dekretowania wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego dlakolejnego banku grupy BS, format �BSHomeNet (MT940)�.
  Korekta procedury dekretowania wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format�BSHomeNet(XML)�.
  �BPH Sezam�. 16

  Optymalizacja kwerendy formularza sprawozdania pomocniczego. 13

  Optymalizacja kwerendy formularza Faktury do zap�aty. 29

  E-deklaracja VAT-UE(2)_v1-1E. 14

  Korekta szablon�w dekretowania dokument�w kasowych, naliczanie odsetek od kwotywp�aty. 03. 19

  Korekta szablon�w dekretowania danych z programu WinSrt(wymagaj� programu WinSrt w wersji 2012. 19 lubp�niejszej).

  2012. 14
  Korekta arkusza kontrolnego w szablonach faktur zakupu i sprzeda�y.

  2012. 08
  Optymalizacja sprawozda�.
  Usuni�ty problem z zapisem arkusza kontrolnego w szablonach faktur zakupu isprzeda�y.

  2012. 02. 13
  Szablony dekretowania danych z programu WinSrt(wymagaj� programu WinSrt w wersji 2012. 13 lubp�niejszej).

  2012. 10
  Usuni�ty problem z zapisem dekretu przyrostowego w przypadku gdy do dokumentuniezgodnego wystawiony jest przelew.
  Opcja wy��czania grupowania faktur na przelewie.
  Korekta arkusza kontrolnego w szablonach faktur zakupu i sprzeda�y. 30

  W dekretowaniu przyrostowym wprowadzona funkcja wydruku polecenia ksi�gowaniaza wybrany okres.
  Korekta deklaracji VAT-7 (2011). 28

  Arkusz kontrolny w szablonach faktur zakupu i sprzeda�y.
  Mo�liwo�� zmiany okresu bez ponownego uruchamiania programu. 27

  Zwi�kszony CommandTimeOut do 360 s dla formularzaTransakcje do przelew�w.


  2012. 23
  Raporty lokalne z kontrolk� SigmaReports.
  Dodatkowe podsumowanie �Obroty miesi�czne� w �Zestawieniu analitycznymtransakcji�.

  2011. 02(2012. 12 � procedury)
  Skorygowana procedura wczytuj�ca bilans otwarcia, procedura przenosi spos�bzap�aty dokumentu. 02(2011. 30 � procedury)

  Procedura eksportu przelew�w do programu HomeNet. 02

  Zestawienie obrot�w, sald i bilansu otwarcia.
  Struktura wieku nale�no�ci i zobowi�za�.

  2011. 29(2011. 01 � procedury)
  (XML)�. 29

  W szablonach dokument�w kasowych wprowadzono naliczenia odsetek. 15(2011. 09 � procedury)

  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �BSHomeNet (XML)�. 25 � skrypty konwersji)

  Zmiana w skryptach konwersji danych z programu FKD, konwersja rozrachunk�w. 15Korekta uk�adu deklaracji VAT-7 (2011). 14W szablonach dokument�w zakupu i sprzeda�y wprowadzono wyb�r miesi�ca w kt�rymzostanie zapisana faktura w rejestrze VAT.
  Dodatkowe opcje w definicji szablon�w Uwagi, Konto kontrahenta, NazwaRozliczanie transakcji w rozrachunkach w trybie uproszczonym, do rozliczeniabrane s� numery faktur ograniczone dopierwszej spacji (np. transakcje o numerach �FV2737� i �FV2723 z dnia2011. 01�

  2011. 21Optymalizacja raport�w Wyniki dzia�alno�ci zbiorczo. 20Podgl�d rozrachunk�w w trakcie prowadzania dokument�w KP/KW.
  W dokumencie ksi�gowym wprowadzone zosta�o pole Spos�b zap�aty.
  W formularzu Faktury do zap�aty wprowadzone zosta�o dodatkowe pole filtruSpos�b zap�aty.
  W formularzu Faktury do zap�aty pole Numer faktury zawiera informacje opotr�conych fakturach koryguj�cych, kt�re s� eksportowane do przelew�w. 15W formularzu Faktury do zap�aty wprowadzone zosta�o dodatkowe pole filtru Kontoksi�gowe.
  Funkcja Backup wykonuje dodatkowo archiwizacje i redukcje rozmiaru pliku LOGbazy danych.

  2011. 12
  Wydruk 2-ch dokument�w KP/KW na jednej stronieA4.
  Wydruk konta przeciwstawnego w raporcie kasowym. 09Deklaracja VAT-7 wersja 2011.
  W formularzu Wyszukiwanie pozycji ksi�gowych usuni�ty b��d �Nieprawid�owaliczba� przy wyszukiwaniu kwot ujemnych z dwoma miejscami po przecinku. 07
  Skorygowane szablony dekretowania faktur zakupu i sprzeda�y. 03
  Przy�pieszone dzia�anie algorytm�w dekretowania przyrostowego. 11(skrypt konwersji 2011. 18)
  Rozwi�zany problem z konwersj� rejestr�w VAT z Fkddo WinFkd. 11
  Zwi�kszony CommandTimeOut do 360 s dla wszystkichformularzy dekretowania. 07
  Sprawozdania Zbiorcze obroty dzia�alno�ci detalu/dzier�aw/produkcji/hurtu.
  Zmiana formularza dekretowania przyrostowego. 23(skrypt konwersji 2011. 31)
  Rozwi�zane niekt�re problemy z konwersj� danych z Fkd

  2011. 23
  Sprawozdania Zbiorcze wyniki dzia�alno�ci detalu/dzier�aw/produkcji/hurtu.
  Sprawozdania Zbiorcze zapasy detalu/dzier�aw/produkcji/hurtu. 19

  Transakcje Nierozliczone. 12

  VAT 23%, 8%, 5%.
  Zwi�kszony CommandTimeOut do 360 s dla ZestawieniaTransakcji Nierozliczonych.

  2010. 12
  Potwierdzenie salda zerowego.
  Wyb�r miesi�ca rozliczania transakcji.
  Sprawozdanie Wyniki hurtu
  W szablonach faktur dodatkowe s�owo kluczowe �Pracownik� iwarunek �Zaliczka�.
  Korekta wyliczania rotacji w sprawozdaniach �Wynikidetalu/produkcji/dzier�aw/hurtu�

  2010. 17
  Zwi�kszony CommandTimeOut do 360 s w formularzachwydruku.

  2010. 06�� (procedury 2010. 04)
  Korekta procedury dekretowania wyci�g�w bankowych w formacie �BankMillennium(MT940)�. 20)

  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �Bank

  2010. 06Edycja atrybut�w kont ksi�gowych. 02Raport bankowy.
  Rozliczanie transakcji w rozrachunkach w trybie �wiele do wielu�. 25��� (procedury 2010. 01)

  Korekta procedury dekretowania wyci�g�w bankowych w formacie �BPH(MT940)�. 25Korekta procedury dekretowanie wyci�g�w bankowych w formacie �ING(MT940)�.
  Korekta procedury dekretowanie wyci�g�w bankowych w formacie �BS HomeNet(MT940)�.
  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z polskimi znakami w standardzie Mazovia.
  Deklaracja VAT-7 wersja 2010.
  Skorygowany uk�ad wydruku rejestru VAT, wprowadzony ponownie numer dziennika idokumentu. 16Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �BS HomeNet(MT940)�.
  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �BPH(Sezam)�.
  Przelewy w formacie BPH Sezam

  2010. 31.
  Uprawnienia dost�pu na poziomie konta ksi�gowego i dziennika. 25
  .
  Sprawozdania Wyniki dzia�alno�ci detalu/dzier�aw/produkcji.

  2010. 06.
  Skorygowany uk�ad wydruku rejestru VAT, wi�cej pozycji mie�ci si� na jednejstronie.
  Korekta uprawnie�, dodatkowy u�ytkownik �*�kt�ry, po wykonaniu aktualizacji do tej wersji programu, automatycznieprzydziela uprawnienia wszystkim u�ytkownikom.

  2010. 04.
  Uprawnienia dost�pu na poziomie formularza.
  Usuni�ty b��d zaokr�glenia mar�y i VAT-u detalicznego w szablonie ksi�gowym.
  Usuni�ty b��d (TimeOut)przy backupie bazy danych.

  2010. 22.
  Korekta zestawie� transakcji rozliczonych i nierozliczonych. 19
  .
  Korekta proceduratrybut�w kontksi�gowych. 17
  .
  Definiowalne atrybuty kont ksi�gowych (np. limity p�atnicze, grupy p�atnicze,itp. ).
  Import atrybut�w kont ksi�gowych. 13
  .
  Korekta szablon�w ksi�gowych dokument�w kasowych.

  2010. 11.
  Szablony ksi�gowe dokument�w kasowych.
  Wydruk dokument�w KP/KW. 28
  .
  Sk�adniki p�ac we wzorcach ksi�gowa� definiowane przy pomocy znak�wwieloznacznych (%, _, []).
  Import i eksport wzorc�w ksi�gowa�.
  Wykaz kont syntetycznych.
  Szablony ksi�gowe faktur zakupu i sprzeda�y dla rozliczenia w cenachdetalicznych.
  Sprawozdanie pomocnicze 2 (Uniwersalny raport z podsumowaniami). 22

  Dekretowanie przyrostowe.
  Sprawozdanie pomocnicze 1 (Przychody, koszty, wynik, dane uzupe�niaj�ce). 19

  Dekretowanie wyci�g�w bankowych walutowych�.
  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �ING (MT-940)�.
  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �Raiffeisen Bank(MT-940)�.
  Dekretowanie wielowalutowe (PLN + waluta)�. 17

  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �PKO BP (MT-940)�.
  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �BPH (MT-940)�. 16

  Dekretowanie wyci�g�w bankowych z pliku tekstowego, format �Pekao SA (MT-940)�. 02

  Dodatkowe podsumowania w formularzu Faktury do zap�aty. 01

  Usuni�ty problem z wydrukiem raportu kasowego (brak stanu kasy z BO).
  Potwierdzenia sald z odcinkamiA i B. 19

  Usuni�ty problem z wydrukami raport�w na wolnych serwerach (timeout zosta� zwi�kszony do 180s).
  W zestawienie faktur zakupu/sprzeda�y wg dziennik�w w dialogu wprowadzonyzosta� zakres od-do pozycji rejestru.
  W Wezwaniu do zap�aty w dialogu wprowadzony zosta� zakres terminu p�atno�ciod-do. 18

  Funkcja wczytywania bilansu otwarcia z poprzedniego roku. 04

  Zestawienie faktur zakupu/sprzeda�y wg dziennik�w.
  Zestawienie transakcji rozliczonych.

  2009. 28Zestawienie faktur zakupu/sprzeda�y wg kontrahent�w.

  2009. 09
  Noty odsetkowe.

  2009. 16
  Zestawienie sald.
  Potwierdzenie sald i Wezwania do zap�aty w walucie. 12
  Stawka VAT 6% (faktury RR). 09
  Renumeracja dokument�w w dzienniku.
  Renumeracja faktur w rejestrze.
  Powielanie dat w szablonach ksi�gowych.

  2009. 20Zwi�kszony CommandTimeOut do 180 s wformularzach wydruku Zestawienia sald, obrot�w, bilansu otwarcia.
  Usuni�ty problem z zapisem wprowadzonego nowego konta ksi�gowego przy w��czonymfiltrze wyszukiwania.

  2009. 14
  Zmienione kodowanie polskich znak�w w plikach przelew�w. 13
  Rozliczanie transakcji walutowych w rozrachunkach.
  Zestawienie transakcji nierozliczonych w walutach.
  Wyliczanie r�nic kursowych.
  Deklaracja PIT-5L

  2009. 08
  Zestawienie transakcji nierozliczonych dla wybranego dziennika.
  Formularz Dekretowanie � zwi�kszony CommandTimeOut do180 s. 07
  Filtry na formularzu Faktur do zap�aty.

  2009. 06Oznaczanie i rozliczanie w rozrachunkach wielu transakcji. 01Deklaracja PIT-5

  2009. 30Rozliczanie transakcji w trakcie rejestracji dokument�w ksi�gowych

  2009. 15
  Deklaracja VAT-7
  Formularze konfiguracji danych firmy.
  Dekretowanie z Dos-owego programu AD.
  Raport historia obrot�w uzupe�niony o sumy narastaj�ce z bilansem otwarcia. 09
  Zwi�kszony �Connection Timeout� do 180 s. 28
  Przelewy bankowe. 25
  W szablonach wprowadzony dodatkowy warunek �karta�, oraz kwoty �kwota nettobez np. � i �kwota brutto bez np. �. 18
  Raport kasowy z konta ksi�gowego Kasa. 06
  Szablony dekretowania danych z programu P�aceSQL. 04
  Zestawienie podsumowa� rejestr�w VAT zakupu i sprzeda�y.
  Symbol dziennika i numer dokumentu na wydruku rejestr�w VAT.
  Zestawienie historii obrotu na kontach.
  Procedura Backup bazy danych uruchamiana z poziomu programu. 27
  Zmiany w szablonach ksi�gowych (dodatkowe pole Spos�b zap�aty,dekretowanie warunkowe)

  2009. 20Sprawozdanie Bilans.
  Wezwanie do zap�aty.
  Edycja tekst�w wezwania do zap�aty i potwierdzenia salda dost�pna po klikni�ciuw tekst na raporcie. 16
  Korekta formularza do wprowadzania definicji sprawozdania. 15Sprawozdania Rachunek zysk�w i strat w wersji kalkulacyjnej ipor�wnawczej. 08Usuni�ty b��d polegaj�cy na zmianie wielko�ci znak�w w trakcie operacjipowielania zapisu ksi�gowego (F12) przy w��czonym klawiszu CapsLock

  2009. 07Szablony ksi�gowa� definiowanie i dekretowanie.
  Wsp�praca z wieloma serwerami i bazami danych, w pliku WinFkdCnf. xml mo�nazdefiniowa� wiele sekcji<database>.
  Aktualizacja dokumentacji u�ytkownika w rozdziale dotycz�cym szablon�w. 29
  Wyszukiwanie pozycji ksi�gowych po numerze faktury.
  Zestawienie pozycji ksi�gowych z rozwijanymi podsumowaniami.
  W formularzu wprowadzania dokument�wwprowadzane powielanie klawiszem F12 symboli kont.
  W formularzu wprowadzania rejestru VAT wprowadzane przepisywanie dat, konta,numeru faktury z dokumentu do rejestru VAT.
  Dokumentacja u�ytkownika. 09
  Wydruk Zestawienie analityczne transakcji, Zestawienie dekret�w zdziennik�w, Wyszukiwanie pozycji ksi�gowych. 04
  Wydruk Rejestr�w VAT. Wyszukiwaniekont wg miejscowo�ci, adresu, kodu pocztowego, nip-u.

  2009. 02
  Rejestry VAT

  2009. 23
  Definicje szablon�w dekret�w

  2009. 15
  Rozrachunki. 19
  Analiza kont rozrachunkowych.

  2009. 13
  Przy otwieraniu nowego roku bilansowego automatycznie przenoszone s�planu kont, wykaz dziennik�w, wykaz rejestr�w. 11
  Zmienione formularz do przegl�dania raport�w i dokumentacji. 07
  Usuni�ty b��d w module dekretowania.

  2008. 29
  Wersja podstawowa.

  Istnieją różne sposoby uaktualniania, migrowania i ponownego instalowania serwera ESET PROTECT oraz innych komponentów programu ESET PROTECT.

  Ostrzeżenie

  Upewnij się, że masz obsługiwaną wersję systemu operacyjnego, zanim rozpoczniesz uaktualnienie do wersji ESET PROTECT 8. 0.

  Komponent serwera ESET PROTECT w wersji 8. 0 jest niezgodny z komputerami 32-bitowymi (w architekturze x86). Próba uaktualnienia serwera 32-bitowego z wersji 6. 5–7. 0 do 8. 0 zakończy się niepowodzeniem.

  Jeśli uaktualnienie zostało już przeprowadzone i komputer nie działa, konieczne jest ponowne zainstalowanie wszystkich komponentów programu ESET PROTECT ręcznie w oryginalnej wersji.

  Jeśli chcesz przeprowadzić uaktualnienie, musisz przeprowadzić migrację bieżącego rozwiązania ESET PROTECT na komputer 64-bitowy i dopiero po pomyślnej migracji uruchomić zadanie uaktualnienia.

  ESET PROTECT8. 0 używa protokołu LDAPS jako domyślnego protokołu synchronizacji z usługą Active Directory. Jeśli zaktualizowano program z wersji 6. 5-7. 1 na komputerze z systemem Windows do wersji ESET PROTECT 8. 0 i używano wcześniej synchronizacji z usługą Active Directory, zadania synchronizacji zakończą się niepowodzeniem w programie ESET PROTECT 8.

  1. Uaktualnianie z programu ERA 5. generacji

  Bezpośrednie uaktualnienie nie jest obsługiwane – zobacz Migracja z wersji ERA 5. x.

  2. Uaktualnij produkt ERA 6. 5 lub ESMC 7. x do wersji ESET PROTECT 8.

  Opcje uaktualniania do najnowszej wersji:

  Za pomocą zadania Uaktualnianie komponentów.

  Za pomocą instalatora kompleksowego programu ESET PROTECT 8. 0 — zalecamy tę opcję uaktualnienia w przypadku gdy bieżąca instalacja ERA/ESMC została przeprowadzona za pomocą instalatora kompleksowego.

  Ręcznie — dla użytkowników zaawansowanych.

  Jeżeli w infrastrukturze jest używany komponent proxy ERA, przeczytaj dokumentację dotyczącą migracji serwera proxy przed uaktualnieniem.

  Uwaga

  Aby poznać wersję poszczególnych uruchomionych komponentów programu ESET PROTECT, należy sprawdzić wersję serwera ESET PROTECT. W konsoli internetowej ESET PROTECT należy przejść na stronę Informacje, a następnie zapoznać się z tym artykułem bazy wiedzy zawierającym listę wszystkich wersji komponentów ESET PROTECT dla każdego serwera ESET PROTECT.

  3. Ponowne instalowanie lub migrowanie programu ESET PROTECT 8 pomiędzy serwerami

  Migrowanie z jednego serwera na inny lub ponowna instalacja serwera ESET PROTECT.

  WAŻNE

  Jeśli jest planowana migracja z serwera ESET PROTECT na nowy serwer, należy wyeksportować wszystkie urzędy certyfikacji i certyfikaty serwera ESET PROTECT lub utworzyć ich kopie zapasowe. W przeciwnym razie żaden z komponentów programu ESET PROTECT nie będzie mógł się komunikować z nowym serwerem ESET PROTECT.

  4. Inne procedury

  Zmiana adresu IP lub nazwy hosta na serwerze ESET PROTECT.

  Procedury instalacji uaktualnienia Dewalt Dcd240

  Bezpośredni link do pobrania Procedury instalacji uaktualnienia Dewalt Dcd240

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedury instalacji uaktualnienia Dewalt Dcd240