Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Haier Hcr5919fopg

Haier HCR5919FOPG to zegar zasilany prądem zmiennym o napięciu 120 VAC. Jest to zegar z mechanizmem zębatkowym z klawiaturą kwadratową. Zegar ten jest wyposażony w 12 cyfrowy wyświetlacz LCD, który może być ustawiony na pokazanie godziny i minuty lub tylko godziny. Zegar wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe, które umożliwia podłączenie zegara do zewnętrznego głośnika. Zegar ma również światło LED, które umożliwia odczyt godziny w ciemności. Zegar ma również mechanizm automatycznego wyłączania po określonym czasie, który można ustawić w zakresie od 1 do 24 godzin. Można go również ustawić tak, aby włączał się i wyłączał w określonych godzinach. Zegar można również ustawić tak, aby wyświetlał czas letni i zimowy.

Ostatnia aktualizacja: Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Haier Hcr5919fopg

Chroń swoją lodówkę przed bakteriami, aby smaki trwały dłużej

Ekskluzywny T-ABT® firmy Haier wykorzystuje naturalne właściwości minerałów jonów turmalinu i kordierytu w przepływie powietrza w lodówce, eliminując do 99, 9% bakterii. Czysty przepływ powietrza zapobiega zanieczyszczeniu żywności, pomaga zachować ich oryginalny smak i chroni Twoje zdrowie.

Utrzymaj dłużej świeżość owoców i warzyw

Praktyczna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej*. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.*zgodnie z certyfikatem VDE N°ID. 40046454

Air Surround Cooling

Lodówka jest wyposażona w system poziomego przepływu powietrza, w którym dysze chłodnego nawiewu znajdują się na każdej półce. Pomaga to w utrzymaniu idealnej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywane produkty będą dłużej świeże. Właśnie dlatego Haier Air Surround utrzymuje smak, konsystencję i soczystość żywności do 99%* sprawiając, że nawet po 7 dniach nadal utrzymuje ona ten sam smak i strukturę, co pierwszego dnia.*test wykonany przez niezależne zewnętrzne laboratorium techniczne, porównujący AIR SURROUND z technologią DIRECT FLOW (modele Haier Group: CFE735CSJ oraz CVBN6184WBF / S1). com/haier/static/custom/products/families-and-triples/15_6497. jpg" alt="Ekran dotykowy"/>

Zachowaj kontrolę w dobrym stylu

Łatwy w obsłudze cyfrowy ekran dotykowy umożliwia kontrolowanie warunków wewnątrz lodówki bez konieczności otwierania drzwi. Dzięki tej praktycznej funkcji możesz jednym dotknięciem ustawić różne poziomy temperatury dla lodówki i zamrażarki.

Suszarka Haier Seria i-Pro 5 HD90-A3959-S

POMPA CIEPŁA

Efektywne i oszczędne suszenie

WYJĄTKOWO POJEMNA

Załadunek do 9kg

Zdalne sterowanie

Aplikacja hOn zwiększy możliwości Twojej suszarki

Klasa energetyczna A+++

Niższe rachunki za prąd i ulga dla środowiska

Higieniczne suszenie z systemem ABT

Najwyższy poziom higieny i ochrony przed pleśnią i bakteriami

i-Time

Dopasuj czas trwania cyklu do swoich potrzeb

Bez zagnieceń

Skuteczne i bezpieczne suszenie bez zagnieceń

i-Refresh

Odśwież elegancką odzież bez wizyty w specjalistycznej pralni

POZNAJ FUNKCJE SUSZARKI HAIER, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Aplikacja hOn - zdalne sterowanie

Aplikacja hOn otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości korzystania z suszarki, zwiększając wymiernie jej funkcjonalność. Uzyskaj dostęp do kilkudziesięciu dodatkowych programów, powiadomień o zakończeniu pracy urządzenia, wskazówek dotyczących suszenia (również w formie wideo), sterowania aktywnym cyklem, planowania konserwacji, śledzenia stanu urządzenia oraz nawyków użytkowania dzięki ich inteligentnemu rejestrowaniu i nauce przez aplikację.

Higieniczne suszenie z systemem ABT

Haier zapewnia w pełni higieniczny cykl suszenia za sprawą opatentowanej technologii jaką jest system ABT®. Chroni on najbardziej wrażliwe obszary Twojej suszarki, nie dopuszczając do powstawania pleśni i bakterii w wrażliwych obszarach, takich jak uszczelka bębna.

Pompa ciepła

Suszarka z pompą ciepła pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii, redukując jej pobór nawet o 50% w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnowa. Działanie pompy polega na wykorzystaniu podgrzanego już powietrza w dalszych etapach procesu suszenia.

3 stopnie temperatury

Trzy stopnie temperatury suszenia pozwalają dobrać optymalny jej poziom dla każdego rodzaju tkanin. Niska temperatura przeznaczona jest dla tkanin wymagających delikatnej pielęgnacji, średnia dla normalnych ubrań, a wysoka dla tkanin ciężkich.

Klasa energetyczna A+++

Wybierając nasze suszarki o klasie energetycznej A+++ dbasz o środowisko, oszczędzasz energię i płacisz niższe rachunki za prąd. Świadomość energetyczna jest nie tylko ekologiczna, ale i opłacalna!

Suszenie chłodnym powietrzem

Odświeżaj i susz wszystkie rodzaje tkanin i uzyskaj efekt wietrzenia ubrań na wolnym powietrzu. Dodatkowo suszenie zimnym powietrzem idealnie sprawdzi się w przypadku odzieży puchowej i tworzyw sztucznych, takich jak np. pokrowce na meble lub zasłonki do prysznica.

12 programów podstawowych

Aż 12 programów do wyboru zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź cykle do suszenia odzieży: bawełnianej, syntetycznej, sportowej, dziecięcej, ubrań kaszmirowych, pościeli, ręczników, bielizny, koszul i wiele więcej.

3 stopnie wysuszenia

Skorzystaj z trzech automatycznych poziomów suszenia: do prasowania, do szafy i extra suche. Do prasowania - dla ubrań o niskiej wadze, przeznaczonych do prasowania. Do szafy - dla tkanin, których nie należy prasować i które chcesz natychmiast umieścić w szafie, takich jak ręczniki czy tkaniny syntetyczne. Extra suche - przeznaczony dla ciężkich i wielowarstwowych tekstyliów.

Dodatkowe programy przez hOn

Rozszerz swoje doświadczenia z codziennego użytkowania suszarki Haier, łącząc ją z aplikacją hOn w swoim smartfonie. Zyskaj dostęp do ogromnej ilości informacji i narzędzi diagnostycznych oraz twórz i zapisuj zupełnie nowe konfiguracje programów suszenia.

Program do suszenia pościeli puchowej

Wysuszenie puchowej kołdry lub poduszki w automatycznej suszarce stało się możliwe! Specjalny program sprawi, że puch zachowa swoją jakość, strukturę i właściwości, a Ty będziesz cieszyć się świeżą, pachnąca i miękką pościelą, która podniesie komfort Twojego snu.

Szybkie odświeżanie ubrań i-Refresh

Odświeżaj szybko i efektywnie swoją garderobę, nawet jeśli są to najdelikatniejsze tkaniny i najbardziej eleganckie ubrania, takie jak garsonki, garnitury czy płaszcze. Rewolucyjna funkcja i-Refresh usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny.

Ochrona przed zagnieceniami

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w suszarce Haier sprawiają, że ubrania suszone są skutecznie, a przy tym w delikatny sposób, co nie przyczynia się do powstawania zagnieceń. Efektem będzie dużo prostsze, krótsze i przyjemniejsze prasowanie.

Pielęgnacja Twoich ubrań

Certyfikat Woolmark to 100% gwarancja, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. To m. in. dobieranie odpowiedniej temperatury tak, by nie zniekształciła tkanin, zachowując ich gładki fason, właściwy rozmiar i krój. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w specjalnym miejscu.

Niższa temperatura suszenia w suszarkach

Suszarki Haier umożliwiają suszenie odzieży i tkanin w najniższym zakresie temperatur na rynku. Zapewnia to gwarancję najwyższego poziomu ochrony delikatnych materiałów i ubrań wymagających szczególnej pielęgnacji.

Pełna ochrona bez utraty kształtu

Aby tkaniny pozostały w 100% bezpieczne, w suszarce Haier zastosowano innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ubrania suszone są w skuteczny, a przy tym delikatny sposób. Dostosowanie temperatury oraz odpowiedni dla każdej tkaniny ruch bębna suszarki sprawiają, że ubrania nie tracą fasonu oraz swoich właściwości.

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Co zrobić, aby zachować długą żywotność suszarki?

  Dbaj o czystość filtrów. Suszarka poinformuje Cię o konieczności czyszczenia - nigdy nie ignoruj tego komunikatu. Dodatkowo regularnie dokonuj przeglądu technicznego suszarki.

 • Gdzie znajdę szczegółowe informację na temat gwarancji urządzenia?

  Ogólne warunki gwarancji są dostępne na stronie internetowej producenta.

  Czy w suszarce można suszyć delikatne ubrania?

  Tak. Suszarka potrafi radzić sobie z delikatnymi tkaninami, np. wełną dzięki regulacji temperatury oraz specjalnemu ruchowi bębna. Zaleca się jednak sprawdzanie na metce, czy materiał przeznaczony jest do suszenia.

  Czy suszarkę można postawić na pralce i odwrotnie?

  Suszarkę można ustawić na pralce ale nigdy odwrotnie! Do tej czynności będziesz potrzebować specjalnego łącznika (osobny zakup).Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Haier Hcr5919fopg

Bezpośredni link do pobrania Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Haier Hcr5919fopg

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Haier Hcr5919fopg