Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Cadet Com Pak Twin Cst152

Cadet Com Pak Twin Cst152 to wydajny, wytrzymały system grzewczy z zamkniętą komorą spalania. Posiada on dwa podłączone do siebie kotły, dzięki czemu może osiągnąć maksymalną wydajność i skuteczność. Specyfikacja Cadet Com Pak Twin Cst152 obejmuje szeroki zakres instalacji, obsługi, serwisu i części zamiennych. Będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu, aby zainstalować i uruchomić system, a także części zamienne, aby go użytkować i naprawiać. Ponadto, do grzania wody w systemie potrzebna jest instalacja wody pitnej i odpowiednie wyposażenie do odprowadzania spalin. Aby zapewnić jak najlepsze działanie Cadet Com Pak Twin Cst152, zaleca się okresowe serwisowanie i konserwację systemu. Wszystkie części zamienne są dostępne w sklepach z częściami zamiennymi lub z zamówieniami online.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Cadet Com Pak Twin Cst152

Nowoczesny, bogato wyposażony i w pełni programowalny termostat na każdą kieszeń. T3 to najłatwiejszy w obsłudze i montażu termostat na rynku. Stanowi on idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą kontrolować swój komfort w prosty sposób. T3 jest zasilany bateryjnie. Żywotność baterii wynosi 2 lata. W zestawie znajduje się uchwyt do montażu na ścianie, dzięki czemu wymiana dotychczasowego termostatu będzie łatwa i bezproblemowa.

Termostaty programowalne

Termostat programowalny umożliwia wybór momentu włączenia ogrzewania oraz wysokości temperatury. Nasze programowalne termostaty pozwalają na ustawianie różnych temperatur dla różnych pór dnia, dzięki czemu możesz dostosować temperaturę w domu do swojego trybu życia.

Elastyczny sposób programowania

Fabrycznie zainstalowane plany programowania obejmują harmonogram 7-dniowy, 6 różnych okresów w zależności od potrzeb, łatwy do zaprogramowania tryb urlopowy lub prosty tryb pozwalający jednym kliknięciem zaprogramować harmonogram na godzinę do przodu.

Energooszczędność

Nasze termostaty korzystają z zaawansowanego, samouczącego się algorytmu, które zapewnia efektywną kontrolę nad temperaturą i bardziej wydajną pracę kotła. Zgodny z wymogami Boiler Plus.

Prostota użytkowania

Intuicyjny interfejs użytkownika, duży, czytelny wyświetlacz z podświetleniem dla łatwiejszego odczytu danych niezależnie od oświetlenia, proste duże ikony oraz tryby Off/Manual/Auto dostępne z poziomu przycisków.

Zastosowanie

Standardowe kotły i kotły dwufunkcyjne; ogrzewanie podłogowe, zawory strefowe. Wyłącznie ogrzewanie (24 — 230V ~ 3(1)A).

Inne

Możliwość zablokowania urządzenia w celu uniemożliwienia dostępu osobom nieuprawnionym, funkcja ochrony przed zamarzaniem (dzięki której rury w domu nigdy nie zamarzną) oraz automatyczna regulacja zegara w przypadku sezonowych zmian czasu.

Kup teraz

Nasze produkty grzewcze są dostępne w wielu sklepach detalicznych. Możesz również kupić ten produkt bezpośrednio z następujących witryn internetowych.

Akcesoria do systemów ogrzewania od Honeywell Home

W naszej ofercie mamy szereg regulatorów temperatury zaprojektowanych w celu podniesienia wydajności domowych systemów ogrzewania.

Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Cadet Com Pak Twin Cst152

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Cadet Com Pak Twin Cst152

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Cadet Com Pak Twin Cst152