Specyfikacja produktu Craftsman 917 294484

Craftsman 917 294484 jest wysokiej jakości traktorem do użytku domowego. Jest zasilany silnikiem Briggs and Stratton 18.5 HP i jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów 6-biegów. Posiada wygodny i wytrzymały fotel, który można dostosować do wysokości użytkownika. Jego konstrukcja jest wytrzymała i trwała, dzięki czemu można nim bezpiecznie poruszać się po założonym terenie. Traktor jest wyposażony w specjalny system bezpieczeństwa, który zapobiega wypadnięciu z traktora podczas jazdy. Dodatkowo, traktor jest wyposażony w specjalny system hydrostatyczny, który umożliwia precyzyjne manewrowanie przy wykonywaniu prac w ogrodzie.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu Craftsman 917 294484

Najważniejsze informacje o produktach.

Nasze produkty posiadają kompletną dokumentację kosmetyku, posiadają badania dermatologiczne, są produkowane na zasadach zgodnych z GMP, są zarejestrowane w bazie CPNP oraz są poddawane kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Skład jest w 100% wegański.

Dlaczego szampon za każdym razem ma inną konsystencję lub kolor?

Od jakiegoś czasu jako emulgator służy nam ekstrakt a alg brunatnych, którego partie są bardzo różne i raz tworzą gęsty żel, a innym razem płyn. Receptura szamponów jest ta sama i nie zmienna. Produkty są zarejestrowana więc nie może być mowy o żadnych modyfikacjach, o gęstości decyduje partia ekstraktu z glonów. Kolor- każda partia ziół różni się okresem i miejscem zbiorów co wpływa na różny kolor wyciągu z roślin.

Dlaczego krem ma inną konsystencję lub kolor?

Poszczególne partie kremów mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic. Receptura jest nie zmienna.

Dlaczego poszczególne partie dezodorantów różnią się od siebie?

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic, glonów. Dezodorant rozdziela się na dwie części, jest to zjawisko naturalne, produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.

Dlaczego pasta do zębów ma inny kolor lub konsystencję?

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Pasta jest serwowana w szklanych pojemnikach z pompką w myśl zero waste. Pod koniec opakowania występuje problem z zaciąganiem pasty. Wówczas należy odkręcić opakowanie, wyrzucić rurkę i nabierać produkt bezpośrednio z opakowania za pomocą łyżeczki/ szpatułki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować szklane opakowania i nie używać plastiku.

Jak mogę zapłacić za swoje zamówienie?

Płatność może zostać dokonana za pośrednictwem szybkich płatności Przelewy24, TPay, PayPal lub przelewem tradycyjnym.

W jaki sposób zostanie dostarczone moje zamówienie?

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost Paczkomaty.

Ile kosztuje dostawa oraz jak długo trwa?

Koszt wysyłki InPost Paczkomaty na terenie Polski po przedpłacie 16 zł.

Koszt wysyłki kurierem DPD na terenie Polski po przedpłacie 15 zł.

Czas dostawy wynosi od 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki za granicę po przedpłacie:

Kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Węgry.
Koszt wysyłki: 65 zł (do 3kg), 117 zł (do 10 kg), 132 zł (do 20 kg).

Kraje: Bułgaria, Finlandia, Francja, Liechtenstein, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.
Koszt wysyłki: 102 zł (do 3 kg), 125 zł (do 10 kg), 145 zł (do 20 kg).

Kraje: Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Serbia.
Koszt wysyłki: 140 zł (do 3 kg), 175 zł (do 10 kg), 196 zł (do 20 kg).

Ile trwa realizacja zamówienia?

Nasze produkty tworzymy na świeżo – czas realizacji ok. 7 dni.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

W przypadku płatników VAT istnieje możliwość wystawienia FV. Żądania wystawienia FV następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniej ikonki w trakcie wypełniania Formularza Zamówienia bądź przy Rejestracji.

Czy mogę zmienić lub anulować zamówienie?

Zamówienie może zostać zmienione lub anulowane do momentu jeżeli status tego zamówienia nie zmieni się na “W Realizacji”.

Uzyskaj w prosty sposób części zamienne do Craftsman 917. 25003 GT6000 od naszych partnerów

Zapytaj naszych partnerów o część zamienną, której poszukujesz w kilku prostych krokach i odszukaj najlepszą ofertę. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, czy operatorem, LECTURA wskaże najlepsze rozwiązanie. Zamów części zamienne dla maszyn z kategorii Traktory ogrodowe już dziś – na całym świecie.

Search form

Close

Specyfikacja produktu Craftsman 917 294484

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu Craftsman 917 294484

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu Craftsman 917 294484