Ważne informacje Instrukcja obsługi Hitachi Flashmax2

Ważne informacje dotyczące Instrukcji obsługi Hitachi FlashMax2 zawierają informacje na temat bezpieczeństwa, zalecanych przeglądów i konserwacji sprzętu, a także podstawowych procedur dotyczących korzystania z niego. Instrukcja powinna przedstawiać krok po kroku instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji, skalowania, dostosowywania i usuwania urządzenia. Instrukcja powinna również zawierać szczegółowe instrukcje dotyczące wykonywania określonych operacji, takich jak kasowanie plików, ustawianie haseł i inne. Dzięki takim informacjom użytkownicy będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia i uniknąć potencjalnych problemów.

Ostatnia aktualizacja: Ważne informacje Instrukcja obsługi Hitachi Flashmax2

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Opis produktu

Specyfikacja:
1. Rozmiar ekranu: 7-calowy ekran dotykowy; rozdzielczość: 480 x 800, do HD 1080P.
2. Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz.
3. Impedancja głośnika: 4-8 omów.
4. Częstotliwość (FM): 87, 5-108 MHz; czułość: 25 dB; selektywność:
60 dB; separacja: 35 dB.
5. Podłącz do tylnej kamery w celu cofania, automatycznie przełączaj się na odwrócenie wideo, gdy samochód jest w biegu wstecznym.
6. Interfejs: port USB 2. 0/AUX/TF, szybki port usb2. 0 kompatybilny z dyskiem USB / mobilnym dyskiem twardym, obsługa podłączenia na gorąco, USB 2. 0 może zasilać telefon komórkowy.
7. Interfejs wejścia audio AUX kompatybilny z MP3, GPS, telefonami komórkowymi, odtwarzaczami muzyki i innymi wejściami audio.
8. Obsługa karty TF: MAX 16 GB (brak w zestawie)
9. Obsługa tasowania, powtórz wszystko, powtórz pojedynczy, powtórz katalog
10. RCA: 2 x wyjście wideo, 2 x wyjście audio; 1 x wejście wsteczne, 1 x wejście wideo.
11. Obsługa języka: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, Włochy, Polska, Turcja, portugalski, chiński.

Zawartość opakowania:

1 x samochodowy odtwarzacz MP5
1 x pilot zdalnego sterowania
1 x instrukcja obsługi
1 x zestaw kabli
1 x kamera cofania

Wskazówka: urządzenie jest kompatybilne z systemem Android 4. 7 do Android 9; iOS do iOS 11 (w zestawie) w trybie lustra.

skontaktuj się z nami, jeśli coś istnieje!
Pokaz wideo: http://bit. ly/2kbWy9T
Uwaga:
1. Nie odtwarza muzyki podczas korzystania z kamery cofania. Niektóre samochody mogą wymagać zakupu dodatkowej odzieży, aby pasowała do radia w samochodzie. Dla tych, którzy twierdzą, że nigdy się nie wyłączy - wyjmij kluczyki samochodowe i przytrzymaj przycisk głośności, który kliknie przez 5 sekund, a on całkowicie się wyłączy - to samo idzie po włączeniu. Usunięto starą jednostkę główną, połączono istniejące przewody jednostki głównej na nowe przewody, które są dostarczane z produktem. Udało się nawet podłączyć podrzędny i wzmacniacz z tyłu też.
Bardzo dobrze pasuje do istniejącej przestrzeni i jest to przypadek znalezienia odpowiedniej powięzi/otaczania, aby spłukiwała się z resztą konsoli środkowej.

Instrukcja Obsugi - Ponad 450 000 instrukcji: Pobierz bezpłatne instrukcje PDF na Instrukcja Obsługi
  • Odnaleźćbezpłatne podręczniki użytkownika
  • Rozwiązaćproblemy z obsługą produktuZapiszszczegóły Produktu

Ważne informacje Instrukcja obsługi Hitachi Flashmax2

Bezpośredni link do pobrania Ważne informacje Instrukcja obsługi Hitachi Flashmax2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ważne informacje Instrukcja obsługi Hitachi Flashmax2