Zacznij tutaj Aeg Agn6500

Aeg Agn6500 to wszechstronny zestaw narzędzi przeznaczony do garażu, warsztatu i innych miejsc pracy. Łączy w sobie wygodę i wydajność, a jego mocny silnik o mocy 650W pozwala na szybką i bezproblemową pracę. Agn6500 jest wyposażony w precyzyjny system regulacji obrotów, który pozwala dopasować prędkość do różnych zastosowań. Posiada również wygodny uchwyt, który pozwala na szybkie i łatwe przenoszenie narzędzia. Dodatkowo, zestaw zawiera wymienne końcówki udarowe i wkrętarkowe, które pozwalają na dopasowanie narzędzia do różnych zastosowań. Dzięki swojej wszechstronności i wygodzie, Aeg Agn6500 jest idealnym narzędziem do wykonania wielu różnych prac.

Ostatnia aktualizacja: Zacznij tutaj Aeg Agn6500

Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje

Bezpłatne zajęcia próbne

Każdy nowy uczestnik może poczuć przyjazną atmosferę panującą na naszych zajęciach oraz sprawdzić swoje siły na bezpłatnym treningu próbnym.

Przed przyjściem na zajęcia warto upewnić się, czy są jeszcze na nich miejsca. Można to zrobić:

Jak zapisać się na zajęcia?

Mamy nadzieję, że znasz już nasz grafik. Jeśli nie, tutaj możesz zobaczyć, jakie zajęcia i w jakich godzinach oferujemy.

Do rezerwacji zajęć on-line korzystamy z systemu ActiveNow. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób możesz zapisać się na zajęcia, zgłosić nieobecność oraz zapisać się na odrabianie zajęć. Formularz zapisu znajduje się tutaj. Szczegółowa instrukcja, jak zapisać się znajduje się na poniższych obrazkach:

1. Wybierz preferowany typ zajęć

Zwróć uwagę, że niektóre poziomy dostępne są w wielu lokalizacjach. Dla ułatwienia możesz określić, które lokalizacja najbardziej Cię intresuje.

2. Wybierz grupę, która Ci odpowiada

Jeśli chcesz chodzić częściej niż raz w tygodniu, napisz nam o tym w „informacjach dodatkowych„. Możesz tam wpisać także swoje pozostałe uwagi.

3. Podaj swoje dane i zaakceptuj regulamin

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią odhacz opcję „informację o rodzicu„. Pamiętaj o zapozaniu się z naszym regulaminem i klauzulą RODO. Nie zapomnij kliknąć przycisku „Zapisz się”. Potwierdzenie zapisu powinno przyjść do Ciebie w ciągu 24 h. Czasem maile potwierdzające wpadają do spamu

Jak zgłosić nieobecność?

Jeśli nie możesz być na zajęciach, koniecznie zgłoś nieobecność, tylko wtedy będziesz mógł je odrobić w późniejszym terminie. Nieobecność można zgłaszać tylko przez system ActiveNow min. 6 godzin przed zajęciami. Można je odrobić w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia, pod warunkiem posiadania aktywnego karnetu. Pamiętaj, że na odrobienie zajęć również należy zapisać się przez ActiveNow!

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie ActiveNow

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. Hasło ustawiasz samodzielnie. Zawsze możesz skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła? „. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie. png" alt="acroair nieobecności" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie-480x360. Wybierz zajęcia, na których chcesz zgłosić nieobecność

W zakładce „Najbliższe zajęcia” znajdź te, na których chcesz zgłosić nieobecność. Jeśli nie widzisz odpowiedniej daty, naciśnij przycisk na górze po lewej „Pokaż wszystkie moje zajęcia„. Przy odpowiedniej dacie kliknij przycisk „Zgłoś nieobecność„. Pokaże się okno z podsumowaniem nieobecności, kliknij w nim „Potwierdź„. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia. png" alt="acroair nieobecność" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia-480x360. Sprawdź, czy nieobecność została prawidłowo zgłoszona

Aby upewnić się, że nieobecność została zgłoszona prawidłowo, możesz wejść w zakładkę „Odrabianie nieobecności”. W polu „Twoje zgłoszone nieobecności” widnieją wszystkie nieobecności wraz z informacją, do kiedy możesz je odrobić. Nieobecności zgłoszone możliwe do odrobienia oznaczone są żółtym kółkiem. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie. png" alt="acroair odrabianie zajęć " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie-480x360. Wybierz dogodny termin odrabiania

W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Dostępne dla Ciebie terminy na odrabianie” wybierz pasując Ci termin.

Jeśli widzisz komunikat „Brak proponowanych terminów”, sprawdź ponownie za jakiś czas. Wolne miejsca będą pojawiać, gdy inni uczestnicy zgłoszą nieobecność. Możesz odrabiać zajęcia tylko z grupą na tym samym poziomie zaawansowania. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona. png" alt="acroair odrabianie nieobecności " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona-480x360. Potwierdź termin i przyjdź na zajęcia 🙂

Po wybraniu daty pojawi się komunikat potwierdzający. Zatwierdź go.

W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Twoje zgłoszone nieobecności” pojawi się data odrabiania, a status nieobecności zmieni się z żółtego na zielone kółko. Wtedy wystarczy przyjść na zajęcia we wskazanym czasie.

Jeśli masz problemy ze zgłoszeniem nieobecności lub zapisaniem się na odrabianie przez system ActiveNow, skontaktuj się z nami.

Jak przełączać się pomiędzy uczestnikami?

Jeśli masz dwoje lub więcej dzieci uczęszczających na zajęcia w AcroAir, konieczne będzie przełączanie się pomiędzy uczestnikami w systemie ActiveNow, gdy chcesz np. zgłosić nieobecność. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika-480x360. Zobacz wszystkich uczestników

Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu ekranu zobaczysz swoje (lub dziecka) imię i nazwisko. Kliknij na nie, a następnie wybierz „Zmień użytkownika”.

System wyświetli na górze strony wszystkich uczestników przypisanych do adresu e-mail, na który jesteś zalogowany. Wybierz uczestnika, dla którego chcesz wykonać działanie i gotowe! System automatycznie przełączy się na wybraną osobę.

Jak trafić do AcroSpace?

AcroSpace znajduje się przy ul. Kulczyńskiego 14. Na tyłach budynku Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skraju„. Wejście znajduje się na parterze. Stamtąd od razu zapraszamy na górę do recepcji i szatni. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa. png" alt="acrospace gdzie" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Widok budynku ul. Kulczyńskiego 14 od ul. Cynamonowej

Nasz sala – AcroSpace- znajduje się z tyłu tego budynku. Jadąc samochodem od ul. Cynamonowej, należy skręcić w wewnętrzną ulicę – Kulczyńskiego. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2. png" alt="acroair acrospace Ursynów akrobatyka" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Widok wejścia do AcroSpace

Śmiało kieruj się w stronę białych drzwi 🙂 Stamtąd zapraszamy schodami na górę do recepcji i szatni. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka. png" alt="acrospace środek " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Sale do ćwiczeń znajdują się na parterze (sala duża) i I piętrze (sala mała)

W sali małej odbywają się zajęcia akrobatyki dla przedszkolaków i grup początkujących, karate, stretching, joga oraz aerial joga. Na pozostałe treningi zapraszamy na dół🙂

FAQ

Najczęściej zadawane pytania- kliknij na pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Czy pierwszy/próbny trening jest bezpłatny?

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne.

Czy trzeba się zapisywać na próbny trening?

Najlepiej tak, dzięki temu uczestnik ma rezerwację miejsca w grupie, a w razie czego można zgłosić rezygnację z dalszych zajęć. Jeśli przyjdziesz na zajęcia, na które nie ma wolnych miejsc, nie będziesz mógł wziąć w nich udziału. 

Co trzeba mieć ze sobą na trening? Jaki strój obowiązuje na treningu?

Wystarczy zwykły strój sportowy: krótkie spodenki lub dresy oraz T-shirt. Na jogę i aerial jogę najlepiej ubrać się w dopasowane legginsy i top sportowy lub koszulkę z krótkim rękawem (aerial joga).

Ćwiczymy na boska lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Polecamy zabrać ze sobą butelkę wodę. Woda można także kupić w recepcji.

Czy rodzic może obserwować zajęcia?

Na pierwszych 1-2 zajęciach tak, żeby pozwolić dziecku oswoić się z zajęciami i dobrze poczuć się w grupie.

Docelowo prosimy, żeby rodzice zostawiali dzieci pod naszą opieką i przychodzili po zajęciach. Z naszego doświadczenia wynika, że dzieci o wiele bardziej korzystają z treningów, jeśli nie rozprasza ich obecność rodzica i mogą się skupić na zajęciach.

Obserwować można tylko zajęcia odbywające się w małej sali. Na dużą salę wchodzą tylko uczestnicy. 

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia najlepiej zapisać się poprzez formularz na stronie. Dokładna instrukcja, jak to zrobić, znajduje się tutaj.

W razie problemów można zapisać się telefonicznie (730-710-605) lub mailowo (anna@acroair. pl)

Jak zapłacić za zajęcia?

Prosimy o płatności przelewem. Dane do niego znajdują się tutaj. Prosimy o dokonywanie płatności do 5. dnia danego miesiąca.

Jak zgłaszać nieobecności? Czy można odrabiać zajęcia?

Zgłaszanie nieobecności możliwe jest tylko w systemie ActiveNow. Odrabianie jest możliwe w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia nieobecności w miarę dostępnych wolnych miejsc w grupach.

Dokładna instrukcja, jak zapisać zgłosić nieobecność i zapisać się na odrabianie, znajduje się tutaj. 

Czy osoba dorosła, która nigdy nie ćwiczyła akrobatyki, może przyjść na zajęcia?

Oczywiście! W AcroAir mamy grupy o różnych poziomach zaawansowania. Grupa początkująca powstała z myślą o osobach, które nigdy nie ćwiczyły akrobatyki. Sprawdź tutaj, kiedy odbywają się zajęcia dla osób dorosłych na poziomie początkującym. 

Jak wybrać poziom grupy? Czy można zmienić grupę, jeśli wybrany poziom nie będzie odpowiedni?

Umiejętności niezbędne na danych poziomach są wymienione w opisach zajęć na poszczególnych stronach (przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli).

Jeśli okaże się, że poziom w danej grupie jest za niski lub za wysoki, to w miarę dostępnych miejsc można przepisać się do innej grupy.

Ile czasu przed zajęciami trzeba przyjść na salę?

Na salę można wejść dopiero po zakończeniu przez poprzednią grupę treningu. W AcroSpace można poczekać na rozpoczęcie swoich zajęć w poczekalni przy recepcji. 

Na sali można przebywać tylko w obecności trenera. 

Jak można zgłosić rezygnację z zajęć?

Najlepiej napisać wiadomość e-mail na adres anna@acroair. pl

Jeśli coś jeszcze jest niejasne, potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasze dane znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Zapisz się na newsletter

Dołącz do osób, które otrzymują moje sprawdzone sposoby na poprawę biegania, odchudzania i zdrowia! W ramach podziękowania dostaniesz kalkulator zakresów tętna!

Cześć, nazywam się Przemek

Jestem założycielem TreningBiegacza. pl. Od przeszło 15 lat moją misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród Polaków. Realizuję ją właśnie poprzez

Nieustannie się zastanawiam "Dzięki czemu ludzie mogą czuć się bardziej spełnieni, zdrowi i szczęśliwi"?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, poszukuję, badam i testuję różne sposoby, a następnie dzielę się nimi na łamach

Jak mogę Ci pomóc osiągnąć zdrowie i biegowe spełnienie?

Możliwe, że zmagasz się z lenistwem, prokrastynacją, chorobą, nadwagą. Nie wiesz, jak zacząć przygodę z bieganiem lub w łatwiejszy sposób osiągać swoje cele.

A może po prostu jesteś ciekawy:

  • jak należy trenować, aby robić to z głową,
  • nie doprowadzać się do przetrenowania lub kontuzji,
  • biegać mniej, a osiągać zdecydowanie lepsze rezultaty?

Prezent

W podziękowaniu za Twoją chęć zapisania się na mój newsletter, przygotowałem arkusz Excel, który pomoże Ci wyliczyć ZAKRESY TĘTNA TRENINGOWEGO oraz STARTOWEGO. Wypełnij poniższy formularz i postępuj zgodnie z instrukcją.

Ważne

Jeśli zdecydowałeś się zapisać na mój newsletter i chcesz otrzymać ode mnie darmowy kalkulator zakresu tętna treningowego, musisz po zapisaniu się przejść do swojej skrzynki pocztowej i kliknąć w potwierdzenie. Bez tego nic się nie wydarzy!

Jeśli potwierdzenie nie wpadło do skrzynki pocztowej — koniecznie sprawdź spam!

A jeśli nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem napisz o tym fakcie proszę do mnie, bo ewidentnie system nie powinien tak działać.

Jesteś gotowa na zmianę wizerunku, ale masz wiele obaw i nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz dopracować swój image?

Chciałabyś zdecydować się na moje usługi, ale nie masz pewności, czy będę w stanie Tobie pomóc?

Nie musisz od razu inwestować w pakiety

Prześlę Tobie formularz do wypełnienia, aby później umówić się na konsultacje i… porozmawiać z Tobą o konkretach.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w autorskim projekcie - 14 DNI Z WNĘTRZA TWOJEJ SZAFY!!

Podczas spotkania on-line omówimy Twoje stylizacje. Dam Ci konkretne wskazówki, które dotyczą:

  • kolorystyki i fasonów ubrań które nosisz,
  • sposobów łączenia ubrań,
  • stylu, jaki posiadasz bądź jaki pasowałby do Ciebie.

Poznam Twoje nawyki, preferencje i potrzeby. Sprawdzę na ile funkcjonalna jest Twoja szafa, w jaki sposób korzystasz ze swojej garderoby, czy pasuje do Twojego codziennego stylu życia oraz w jakim procencie wykorzystujesz jej potencjał.

Podzielę się z Tobą moimi wnioskami i wspólnie zastanowimy się co mogłabyś poprawić, aby Twoja szafa stała się bardziej funkcjonalna.

Cena konsultacji: 400 zł / 2 godz.

Skorzystaj z konsultacji on-line

Zacznij tutaj Aeg Agn6500

Bezpośredni link do pobrania Zacznij tutaj Aeg Agn6500

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zacznij tutaj Aeg Agn6500